Opis zrzutki

Witam Państwa serdecznie.

Jako najbliższy członek poszkodowanej rodziny, postanowiłam poprosić o pomoc organizatorów zbiórki na rzecz pogorzelców z Szymbarku - Łukasza Padulę, Małgorzatę Padulę i Joannę Sawską, przy założeniu i poprowadzeniu wspólnie ze mną zbiórki na rzecz rodziny Ciślak/ Urbanek z Siedlisk.


,,Około godziny 16:35 na terenie miejscowości Siedliska (gmina Bobowa, powiat gorlicki) został zauważony pożar budynku mieszkalnego drewnianego. Zgodnie ze zgłoszeniem, w obiekcie może znajdować się starsza osoba. Na miejsce dysponowane są znaczne siły i środki straży pożarnej. 

Do akcji gaśniczej skierowano co najmniej 9 zastępów straży pożarnej. Dom zlokalizowany jest z dala od drogi gminnej, prawdopodobnie w terenie zalesionym. Aby sprawnie uruchomić linię gaśniczą, na miejsce zadysponowano m.in. quada. Problem może być także woda, stąd do Siedlisk wyruszył wóz strażacki z beczką, którym dysponują strażacy z OSP Libusza.


Jak poinformował asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy KPP Gorlice zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego wpłynęło o godzinie 16:30. Spłonął doszczętnie dom jak również znajdujący się w jego sąsiedztwie niewielki budynek gospodarczy. Gdy doszło do zdarzenia w domu przebywało pięć osób: babcia, dziadek oraz ich córka z dwójką dzieci. Z budynku uciekło czworo domowników, niestety pozostała w nim kobieta. 


Niestety podczas dogaszania zgliszczy ujawniono ciało starszej kobiety."


Moja rodzina w jednej chwili straciła dosłownie wszystko, cały majątek swojego życia.


Siedem osób zostało bez dachu nad głową.


Proszę Was o pomoc przy zbiórce i umożliwienie mojej rodzinie powrotu do względnie normalnego życia.


Źródłahttp://bobowa24.pl/2021/01/siedliska-pozar-drewnianego-budynku-luna-i-dym-widoczne-z-daleka/


https://www.halogorlice.info/wiadomosci/23587,siedliska-pozar-drewnianego-domu-ratownicy-znalezli-zwloki-kobiety-aktualizacja

Wpłacający 470

S
SylwiaT
20 zł
K
Karolina
200 zł
P
Paulina
5 zł
EE
Emil Ewelina
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
A
Anna Przybyło-licytacja
40 zł
AO
Arkadiusz Obrzut
150 zł
 
Dane ukryte
20 zł
K
Kawa Barbara
30 zł
S
SylwiaT
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 30

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 332 zrzutki

i zebrali

402 391 590 zł

A ty na co dziś zbierasz?