id: atyz64

Pokonał chorobę, może przegrać z brakiem pieniędzy

Pokonał chorobę, może przegrać z brakiem pieniędzy

Opis zrzutki

[Aktualizacja 30.10.2014r] W związku z pojawiającymi się pytaniami o to, co teraz stanie się ze środkami zgromadzonymi na zrzutce Piotra informujemy, że zrzutka.pl jako Biuro Usług Płatniczych z wpisem w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego numer BP1405/2013 prowadziło na rzecz Piotra rachunek przypisany do jego zrzutki, na którym to rachunku gromadzone były przekazane przez wspierających środki, które zgodnie z regulaminem w chwili przekazania stały się własnością Piotra. W zaistniałej sytuacji zgromadzone środki podlegały będą prawu spadkowemu i z pewnością zostaną stosownie rozporządzone przez rodzinę Piotra. Z wyrazami współczucia i żalu, zespół zrzutka.pl

\n

[Aktualizacja 29.10.2014r] Piotrek po ciężkiej chorobie zmarł dziś w nocy.

[Aktualizacja 16:00 23.10.2014r] Witam wszystkich bardzo Witam wszystkich. Stworzyłem profil publiczny https://www.facebook.com/radonpiotrek, ponieważ w różnych miejscach piszą do mnie ludzie, życząc powodzenia, albo o coś pytając. Tam będzie najwygodniej na wszystkie wiadomości odpowiadać. Dziękuję, że jesteście i pomagacie mi.

\n

[Aktualizacja 22:00 22.10.2014r] Witam, wszystkich darczyńców, mega jestem uradowany, i szczęśliwy. Dzięki Ci Jakub Szymczuk - MIKROBLOG FOTOREPORTERA, Sylwester Wardęga, wszystkim mediom, którzy pomagają, i udostępniają. Zostało zebrane AŻ 1004% PONAD MOJĄ PROŚBĄ, Jesteście wszyscy cudni, mam już spłacony czynsz, wózek też będzie, dziś miały być przymiarki, ale jestem niestety w szpitalu. Nie uciekną, wyleczę się i znów działam, pójdę na zajęcia ah dziś miałem iść też ok co jeszcze u mnie hmm, to kupował będę inhalator przenośny, i oczyszczacz powietrza, i szukam tańszego wynajmu:) szukam też rehabilitanta specjalistycznego, z płucami i układem kostnym, bo 80 godzin tylko z NFZ przysługuje. Pozostałe wpłaty zbieram na wymarzony egzoszkielet. Ok kończę idę odpoczywać jak coś to piszcie, Dzięki Pozdrawiam.

\n

[Aktualizacja 14:00 13.10.2014r] Dzięki już zebranym środkom mogę spłacić zaległy czynsz, opłacić roczne leczenie i kupić wózek:)))) Ale gdyby udało się zebrać jeszcze 285 tys zł to kupiłbym specjalistyczne protezy

\n

Celem zrzutki jest zebranie kwoty potrzebnej na opłatę zaległego czynszu. Proszę o przelanie dowolnej kwoty, nawet złotówka przybliży mnie do tego celu.

\n

Artykuł i reportaże o mnie:

\n

http://www.tvp.info/17105303/ma-21-lat-ale-rodzice-musza-go-nosic-na-rekach-piotr-urodzil-sie-bez-rak-i-nog

\n

http://www.rp.pl/artykul/17,1144487-Pokonal-chorobe--moze-przegrac-z-brakiem-pieniedzy.html

\n

http://www.bit.ly/interwencjareportaz

\n

Nazywam się Piotr Radoń i urodziłem się z amelią totalną. Moja choroba polega na tym, że urodziłem się bez rąk i nóg.

\n

Obecnie mam 21 lat i jestem osobą pełnoletnią dlatego utraciłem wsparcie organizacji, które pomagały mi wcześniej, a były ukierunkowane na pomoc dzieciom. W zaistniałej sytuacji jestem zmuszony na własną rękę wyszukiwać osoby prywatne, instytucje czy fundacje które zechciałyby pomóc mi finansowo, w formie stałej czy też okresowej.

\n

W 2011 roku zakończyłem naukę w liceum ogólnokształcącym o profilu informatycznym, z wynikiem bardzo dobrym i zdałem maturę. Od szkoły podstawowej zajęcia edukacyjne odbywały się w moim rodzinnym domu, w Dąbrowie Tarnowskiej. W 2012 roku wykonałem kolejny krok z listy moich planów. Rozpocząłem studia, w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie. Obecnie studiuję, w trybie stacjonarnym, na ALK kierunek: Zarządzanie, dzienne studia oznaczają, że musiałem zmienić dotychczasowe miejsce zamieszkania i przeprowadzić się do Warszawy. To było duże wyzwanie. Ponieważ wymagam całodobowej opieki, zmiana miejsca zamieszkania dotyczyła także moich rodziców.

\n

Jak wspomniałem, studiuję i mam nadzieje, że dzięki Państwa pomocy uda mi się studia zakończyć. Zdobyte dzięki nim doświadczenie stworzy mi możliwość podjęcia pracy zarobkowej, dzięki której usamodzielnię się finansowo (kolejne marzenie).

\n

Brak kończyn to nie jedyny problem, który jest dla mnie barierą, w normalnym funkcjonowaniu. Od kilku lat w znacznym stopniu pogłębia się u mnie skolioza kręgosłupa. Skolioza uciska mi narządy wewnętrzne min. Płuca, co powoduje u mnie duszności oraz częste infekcję dróg oddechowych. Mam też astmę. Schorzenia te wymagają stałego leczenia, a koszty lekarstw, rehabilitacji i wyjazdów rehabilitacyjnych przerastają możliwości finansowe mojej rodziny. Średnia roczna kwota pokrywająca moje leczenie to około 25.000pln.

\n

---

\n

Marzenie Radonia - YouTube

\n

http://www.piotrekradon.pl/

\n

 

\n

Pozdrawiam gorąco i z góry dziękuję za wszystkie wpłaty,

\n

Piotr Radoń

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 6039

 
Dane ukryte
5 178 zł
 
5 150 zł
 
Dane ukryte
2 060 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 193,55 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 133 zł
 
Dane ukryte
1 036 zł
 
Dane ukryte
1 030 zł
 
Anonim Anonim
1 030 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

742 769 zrzutek

i zebrali

527 439 959 zł

A ty na co dziś zbierasz?