id: bn3zez

Pomoc dla Łukasza Owsianego

Pomoc dla Łukasza Owsianego

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
76 876 zł 
z 180 000
42%
87 dni do końca
858 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Z radością informujemy, że Łukasz rozpoczął swój pierwszy turnus rehabilitacyjny w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM ! Wszystko dzięki Wam i Waszemu wsparciu! Przed Łukaszem sporo ciężkiej pracy, ale jest bardzo dzielny i daje z siebie wszystko.


  Działajmy dalej i dajmy Łukaszowi szansę na najepszą rahabilitację i wsparcie. Zbiórka cały czas trwa i wierzymy, że razem osiągniemy cel.


  Żeby dodatkowo wesprzeć zbiórkę, uruchomiliśmy nową kampanię charytatywną: Licytacje dla Łukasza Owsianego.


  Stworzyliśmy stronę na Facebooku, gdzie możecie wystawić na licytację / sprzedaż przedmioty (nowe lub używane) kolekcjonerskie, rękodzieła lub usługi, za które zapłatą jest wpłata na zbiórkę.


  Jeśli chcesz pomóc, wejdż na https://www.facebook.com/groups/1406389913184853/?ref=share (szczegóły w regulaminie akcji).

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Mamy to! Dzięki Wam Łukasz ma zapewnioną rehabilitację na kolejny miesiąc! To niesamowite, jak olbrzymie wsparcie od Was otrzymujemy! Jak wiecie, przed Łukaszem długa droga powrotu do zdrowia i dzięki Wam tą drogą będzie trzypasmowa autostrada!


  Jesteśmy wszystkim niezmiernie wdzięczni za pomoc! To niesamowite, jak nawet niewielki gest każdego z nas może realnie zmienić czyjeś życie. Jesteśmy świadomi, że to dopiero początek i musi minąć przynajmniej kilka miesięcy zanim Łukasz wróci do zdrowia. Ale głęboko w to wierzymy i jeszcze raz dziękujemy za Wasze nieocenione wsparcie. Działamy dalej! Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami osiągniemy cel i pomożemy Łukaszowi!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kochani, jesteście wspaniali! W ciągu zaledwie trzech dni udało nam się wspólnie uzbierać na pierwszy miesiąc rehabilitacji! Niezmiernie Wszystkim dziękujemy i cieszymy się że, Łukasz ma zabezpieczone środki finansowe na pierwszy miesiąc w ośrodku specjalistycznym.


  Niestety, to tylko początek długiej drogi Łukasza do zdrowia. W związku z tym rodzina oraz najbliżsi postanowili przedłużyć zbiórkę i spróbować zebrać jak najwięcej, żeby wspomóc Łukasza. Jak mówią lekarze, powrót Łukasza do zdrowia to długa i ciężka droga, oraz wielomiesięczna rehabilitacja. Postanowiliśmy, że postaramy się zapewnić Łukaszowi przynajmniej pół-roczny pobyt w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji - miejscu które w najlepszy oraz najbardziej optymalny sposób pomoże mu wrócić do rodziny i przyjaciół.


  Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami. To piękne, że każdy z Was daje tyle dobra i przyczynia się do powrotu Łukasza do zdrowia. Jesteśmy pewni, że Łukasz czuje Wasze wsparcie, a tylko jak jego zdrowie na to pozwoli, to na pewno podziękuje Wam osobiście :)

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Łukasz ma ciężki udar mózgu...


Była to przerażająca wiadomość dla rodziny i przyjaciół, ponieważ jest to młody chłopak - ma 31 lat. Zawsze aktywny, ciekawy świata Łukasz jest dziennikarzem TVP3 Wrocław - od małego chciał z tym miejscem powiązać swoją przyszłość. Codziennie mówił, że uwielbia to, co robi. Koledzy z pracy i rodzina nigdy nie widzieli go smutnego, bo zawsze promieniał radością. Miał pozytywne podejście do wyzwań - nie było dla niego rzeczy niemożliwych.


Jak to się stało?

Łukasz doznał udaru niedokrwiennego w obrębie pnia mózgu, półkul móżdżku, wzgórza oraz okolic potylicznych. Stało się to podczas jego pierwszych wspólnych wakacji z dziewczyną. Nikt nie spodziewał się, że młody chłopak, który prowadził zdrowy tryb życia, był zawsze pozytywny i pomocny, doświadczy takiej choroby. Przebył zabieg trombektomii mechanicznej w szpitalu w Szczecinie.


Nasz cel - każda złotówka pomaga!

Łukasz jest bardzo silny i walczy, ale musimy mu w tym pomóc! Łukasz przebywa obecnie w szpitalu w Szczecinie. Ze względu na jego ciężki stan zdrowia, będzie wymagał długotrwałej, specjalistycznej i intensywnej rehabilitacji. Leczenie jest bardzo drogie, więc prosimy każdego o pomoc. Niniejsza zbiórka to dopiero początek, ale pomoże pokryć koszt miesięcznej rehabilitacji specjalistycznej oraz wspomoże opiekę nad Łukaszem. Wpłacając choćby najdrobniejszą kwotę, przyśpieszamy powrót Łukasza do rodziny, przyjaciół i ukochanej pracy.


Chcesz pomóc? Działaj już teraz! Każda kwota pomaga!


English below:

Łukasz has a severe brain stem stroke...


It was terrible news for friends and family, as it is only a 31-year-old man who has this severe health condition. Always active and curious, Łukasz is TVP3 Wrocław journalist. He always wanted to be a journalist, and he made his dream come true. His family and colleagues have never seen him sad. Łukasz is a very positive person for whom nothing is impossible.


How did it all happen?


Łukasz felt unwell during his first holidays with his girlfriend - the worst-case scenario became real - it was a severe brain stem stroke. Nobody could expect such a young man, with a healthy lifestyle, to have such a severe health condition. He had a complex thrombectomy surgery in a hospital in Szczecin.


What is our aim? Every penny helps!


Łukasz is very strong, and he fights for his health, but we must support him! Łukasz is currently in hospital in Szczecin. In connection with his severe condition, he will need long-term and intensive rehabilitation. The treatment is very expensive, and we need your help. It is the very beginning, but the money will help us cover the first month of Łukasz’s rehabilitation and daily care. Please remember that every penny helps Łukasz return to family and friends.


Do you want to help? Act now! Every penny helps!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

51

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 858

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków

Lokalizacja

51

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

894 367 zrzutek

i zebrali

838 166 288 zł

A ty na co dziś zbierasz?