id: g85c9b

Pomoc dla chorej na raka samotnej matki w remoncie mieszkania

Pomoc dla chorej na raka samotnej matki w remoncie mieszkania

Nasi użytkownicy założyli 1 155 746 zrzutek i zebrali 1 199 776 594 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Basia. Jestem samotną matką, pracuje jako przedstawiciel handlowy. Choruje na raka i próbuję uzbierać kwotę potrzebną do remontu mieszkania z urzędu.


Po rozstaniu się z ojcem syna, zostałam z długami oraz bez mieszkania. W 2019 r. okazało się, że mam raka lewej piersi. Przeszłam przez chemioterapie oraz mastektomie. Wydawało się, że wygrałam tę bitwę. Niestety, we wrześniu 2022 r. dowiedziałam się, że mam nawrót raka. Tym razem jest nieoperacyjny, naświetlania odpadają. Biorę w tej chwili Kisqali (tzw. Rybocykli) oraz przechodzę hormoterapię. Dodatkowe suplementy diety oraz leczenie wspierające są bardzo kosztowne.


Po kilku latach usilnych próśb udało mi się otrzymać mieszkanie z urzędu Miasta do remontu. Koszt remontu - biorąc po uwagę moją trudną sytuację życiową - przerósł moje możliwości finansowe.


Mieszkanie wymaga generalnego remontu - potrzebna jest wymiana ogrzewania, elektryki, ścian i podłogi. Konieczna jest również renowacja łazienki. Kosztorys wyniósł 40 tys. zł. Potrzebuję pomocy w uzbieraniu tej kwoty.


Remont musi zostać wykonany do 06.2024, zatem czas ucieka.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 161

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!