id: d3bbbe

Pomoc w odbudowaniu Karczmy zniszczonej po pożarze

Pomoc w odbudowaniu Karczmy zniszczonej po pożarze

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
42 020 zł z 250 000 zł
16%
zakończona 31.12.2020r
345 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • image
  Czytaj więcej
 • image
  Czytaj więcej
 • image
  Czytaj więcej
 • imageKlienci, sąsiedzi i przyjaciele, którzy przychodzą w czynie społecznym i pomagają w uprzątnięciu pogorzeliska.
  Czytaj więcej
 • oa19322e67da747d.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową w odbudowie lokalnej Karczmy, która została całkowicie zniszczona w wyniku pożaru. Karczma ta stanowiła bardzo klimatyczne miejsce spotkań dla całych rodzin i przyjaciół oraz przede wszystkim była podstawowym źródłem dochodów gospodarzy,którzy przez lata wkładali w nią całe swoje serce. Cała zdobyta kwota przeznaczona zostanie na odbudowę Karczmy w Skowronkach. Z całego serca dziękujemy za nawet najmniejsze datki.


Poniżej załączam linki dokumentujące tragedię:


https://kurierlubelski.pl/plonie-karczma-przy-ul-skowronkowej-w-lublinie-z-ogniem-walczy-10-zastepow-strazy-pozarnej-zobacz-nagranie/ar/c1-15235053

https://www.lublin112.pl/karczma-stanela-w-plomieniach-budynek-jest-caly-w-ogniu-strazacy-walcza-z-pozarem-restauracji-zdjecia-wideo/

https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-pozar-restauracji-przy-ul-skowronkowej,n,1000276280.html

Wpłacający 345

LG
Lech Guzowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
NK
Natalia Kośnik
1 000 zł
T
tks.tks
1 000 zł
MK
Michał Kowalski
1 000 zł
EI
Ewa i Robert Winnicki
800 zł
T
Tom Araya
606 zł
A
Andrzej
600 zł
C
Covid-19
555 zł
Zobacz więcej

Komentarze 22

 
2500 znaków
 • ME
  MaLena Elbląg

  Buziaki Lubliniaki! Trzymamy kciuki!
  Magda z rodziną

  100 zł
 • MT
  Magdalena Turlewicz

  Trzymajcie się Sąsiedzi. Bedzie dobrze🙂
  Ps. do tzw. znajomej rodziny - masakra! Proszę nie zaglądać ludziom do kieszeni i sumień. Jestem zszokowana Pani postawą. Każdy z nas może pomagać komu chce, nieść dobro wszędzie gdzie uważa za stosowne. Jeśli Pani czuje, że nie warto pomagać w odbudowaniu Karczmy to proszę nie pomagać tylko wpłacić wolne środki gdzie indziej. Nie tylko dobro powraca.

 • HS
  Heronim Szypulski

  Widząc przykry i żenujący dla poszkodowanych komentarz mam jeszcze większą ochotę znowu coś wpłacić. Widziałem wielki dramat chłopaków. Zaangażowanie strażaków. Ta karczma paliła się na moich oczach. Przyznam szczerze : nijedna łza mi poleciała, głos mi się łamał, gdy weszła na posesję policja i o coś pytała. Nikomu tego bym nie życzył ,nawet największemu wrogowi. Sam nie wiem, czy zdołałbym przeżyć takie zdarzenie. Trzymajcie się moi Drodzy ! Wszystko będzie dobrze!

  111 zł
 • DP
  Dorota Polska

  Będziemy w dalszym ciągu wpłacać i będziemy w dalszym ciągu pomagać, tak jak możemy, aż odbudujemy waszą i naszą karczmę :-) Pozdrawiam serdecznie. A "znajomej rodziny" poniżej mówię: nie jest jeszcze za późno na zmianę swojego życia i podejścia do drugiego człowieka. Życzę wyprostowania swoich ścieżek.

  200 zł
 • Kinga Denisow-Fornalska

  Nie znam osobiście właścicieli karczmy,jestem tylko ich sasiadką z przeciwka.Codziennie obserwuję ,jak cała ich rodzina ciężko pracuje od samego rana.To ,że małżeństwo z takim stazem ma już jakiś majątek wypracowany własną pracą nie powinno nikogo dziwić.Zamieszczanie nieprzychylnych komentarzy przez znajomą rodziny jest zwyczajnie obrzydliwe.Zaznaczam,że osobiście nie znam tych Panstwa ,tylko obserwuję ich codzienny trud z okien mojej kuchni.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

626 289 zrzutek

i zebrali

377 001 889 zł

A ty na co dziś zbierasz?