Pomóż cierpiącym psychicznie i wesprzyj tłumaczenie książki! ID: peb98m

Pomóż cierpiącym psychicznie i wesprzyj tłumaczenie książki! ID: peb98m

1 963 zł z 19 950 zł

9%

1 963 zł

1 963 zł

z 19 950 zł

28 dni

28 dni

do końca

32

32

wspierających
9%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dzień dobry!

Jestem autorką powieści psychologicznej "Kula", której celem jest niesienie wsparcia i nadziei osobom cierpiącym na zaburzenia psychiczne, a także ich bliskim, którzy mogliby trochę lepiej zrozumieć jak wygląda świat z ich perspektywy. Książka ma za zadanie nieść pocieszenie i nakłaniać do podjęcia terapii. Celem zbiórki jest uzbieranie wyznaczonej przez firmę tłumaczeniową kwoty na wykonanie tłumaczenia na język angielski. Misja książki będzie mogła być kontynuowana poza granicami naszego kraju i nie tylko w języku polskim. Następnie, z bazowego języka angielskiego będzie można ją przełożyć na inne języki.


Chcąc przyczynić się do wspierania chorych, a także do obalania mitów i stygmatyzacji związanych z sięganiem po pomoc psychologiczną na moją prośbę wydawnictwo Novae Res ofiarowało w moim imieniu egzemplarze wybranym gabinetom w całym kraju, o których wiem, że pomagają wielu osobom. Są nimi: Świdnickie Centrum Psychoedukacji i Terapii ERLASS, Pracownia Psychoterapii Cognishift we Wrocławiu, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, Opolskie Centrum Psychoterapii i Psychoonkologii w Opolu, Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju STREFA BYTU w Katowicach, ATFC Centrum Psychoterapii w Krakowie, Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno - Szkoleniowe w Lublinie, Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno - Szkoleniowe w Rzeszowie, Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę w Kielcach, Centrum Psychoterapii Justyna Waś w Warszawie, Centrum Psychoterapii TU I TERAZ w Łodzi, Centrum Psychoterapii w Poznaniu, Stowarzyszenie Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Zielonej Górze,  Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii w Szczecinie, Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej Piotr Miszewski w Bydgoszczy, OTWARCI - Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej w Białymstoku, Olsztyński Instytut Psychoterapii w Olsztynie, Centrum Psychoterapii MOSTY ZAMIAST MURÓW w Gdańsku, Centrum Psychoterapii i Doradztwa Psychologicznego w Koszalinie.

Sam/a możesz decydować o tym, pacjentom którego ośrodka lub gabinetu terapeutycznego w Polsce jeszcze chcesz ofiarować egzemplarz KULI. W tym celu wystarczy wybrać odpowiednią nagrodę, a resztę załatwię sama:) Może jest terapeuta, lub psycholog, któremu chciałbyś/chciałabyś podarować taki prezent, który służyłby jego pacjentom? Dzięki temu gestowi pomożesz nie tylko im, ale także mnie w osiągnięciu mojego celu, a ja będę mogła kontynuować w pomaganiu dalej. Wspólnie możemy zdziałać bardzo wiele, ale ja bez Ciebie prawdopodobnie nie ukończę projektu.

Po wydaniu książki za granicą, począwszy od Wielkiej Brytanii, zamierzam kontynuować wspieranie między innymi poprzez podarowanie egzemplarzy ośrodkom i gabinetom zdrowia psychicznego we własnym zakresie lub przy pomocy wydawnictwa.


O CZYM I DLA KOGO JEST KULA?

Jest to powieść psychologiczna inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, wzbogacona elementami fantastyki. Tematyka jaką w niej poruszam jest niezmiernie ważna i nie powinna być ignorowana, wręcz odwrotnie, próbuję zwrócić uwagę na niewygodne zagadnienia, aby pomóc pchnąć tryby machiny, która dzięki pomocy i zaangażowaniu innych ruszyłaby prężniej niż dotychczas i zaczęła wspierać wielu ludzi zamiast zamiatać pod dywan ich problemy. Te, które opisuję zaskakująco często dotyczą osób, którymi otaczamy się na co dzień. Są nimi nasi bliscy, nasze siostry, bracia, kuzyni, rodzice, wujkowie i ciocie, sąsiedzi, koleżanki i koledzy z klasy, współpracownicy, osoby, których nie znamy i mijamy ich na ulicy, siedzimy obok nich w autobusie, w poczekalni, w kościele, w barze, kupujemy u nich warzywa, magazyn z programem, to mogą być nasi usługodawcy, nauczyciele, szefowie… To możesz być ty. Książka jest moją formą zwrócenia uwagi na problem zdrowia psychicznego i apelem o więcej tolerancji dla siebie nawzajem, aby pamiętać, że nigdy nie wiemy, jaką historię nosi człowiek, z którym mamy do czynienia. Abyśmy byli dla siebie bardziej życzliwi i łagodni, okazywali więcej cierpliwości i abyśmy przedwcześnie nie oceniali. 


Książka dedykowana jest wszystkim osobom cierpiącym emocjonalnie, które czują się inne, wyobcowane i są z tego powodu nieszczęśliwe. Kierują ją także do ich bliskich, którzy chcieliby zrozumieć jak wygląda taki świat, czyli świat w tytułowej kuli. Jest również kierowana do terapeutów. Bardzo bym chciała, aby w pewnym sensie wspierała ich pracę przedstawiając historię mogącą należeć do ich potencjalnego klienta. Kieruję ją do każdego czytelnika niezależnie od tego czy znajduje się w którejkolwiek z wymienionych grup, bo jest ona po prostu trochę inną historią o trochę innym życiu.


Moja psychoterapia zapoczątkowała ideę napisania powieści, która powstała na podstawie własnych emocjonalnych doświadczeń. Porusza tematykę molestowania seksualnego w dzieciństwie, dysfunkcyjności rodziny, zespołu niezaspokojenia emocjonalnego, zespołu stresu pourazowego (PTSD). Stworzyłam częściowo zaszyfrowany symbolami tekst obrazujący przeżycia i doznania wewnętrzne dziewczynki o imieniu Wiktoria, która zmaga się z traumami dzieciństwa i nie potrafi poukładać sobie życia. Nawarstwiające się lęki i negatywne emocje sprawiają, że traci wszystko, co było dla niej ważne - swoich bliskich, pasję do pracy, własną tożsamość, wreszcie kontakt z rzeczywistością. Niczym zamknięta w niewidzialnej dla innych kuli, nieustannie szamocze się ze swoimi bolesnymi wspomnieniami, nie potrafiąc wyjść poza mury więzienia, które sama sobie zbudowała. Bo jak wydostać się z czegoś, czego tak naprawdę nie ma? W powieści znajdują się opisy zjawiska flashback, depresji, silnych wahań nastroju, zaburzeń lękowych, w tym ataków paniki, fobii, lęku społecznego, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, myślenia czarno-białego, wachlarza autodestrukcyjnych zachowań, regresji, dysocjacji, depersonalizacji...

Opowiadam o nadziei czerpanej z woli przetrwania, a także odwadze i determinacji, jaką trzeba mieć, by odnaleźć prawdę o sobie.


jb56b400091ba40d.jpeg


OPINIE O KSIĄŻCE:

"Najlepsza książka, jaką przeczytałam w tym roku - a jak wiecie czytam sporo. To moje pierwsze 10 punktów na Lubimy Czytać. Wstrząsająca, mocna, oburzająca i smutna. Bardzo emocjonalnie i niesamowicie realistycznie opisane to wszystko co dzieje się z osobą skrzywdzoną. Niezwykle sugestywnie opisane uczucia, myśli naszej bohaterki spowodowały, że bardzo ją polubiłam i chciałam, aby odnalazła spokój. Bardzo P O L E C A M :)" - MAD (Lubimy Czytać)


“Dla mnie ta lektura była trudna, ale odnoszę wrażenie, że taka miała być. Trudność i ważność przesłania podnosi jej rangę i wartość. Prawdziwa uczta z dreszczykiem emocji w roli głównej. Wspaniała, mądra, wrażliwa i wymagająca. Zasługuje na uznanie i szacunek. Polecam z pełnym przekonaniem, że czas spędzony z nią nie będzie stracony, ale znacznie ubogaci nasze wnętrze. – MAŁGOSIA (nakanapie.pl)


„Zaskakująca i ważna lektura od Łucji Jaksz Alves to debiut jakiego się nie spodziewałam. Wiele razy pierwsze kroki danego autora miło mnie zaskakiwały, ale w tym przypadku otrzymałam nie tylko dobrze napisaną i wciągającą lekturę, ale przede wszystkim historię z przesłaniem istotnym dla każdego. Tematyka powieści nie należy do najłatwiejszych, ale jest przy tym bardzo emocjonalna, trudna i warta przeczytania każdego słowa. Mnie ta powieść porządnie zaskoczyła i cieszę się, że odkryłam tak dobrze rokującą autorkę.” – HEATHER (Lubimy Czytać)


„Książka jest bardzo mocna w swoim przekazie oraz wciągająca emocjonalnie. Autorka książki opisała w sposób bardzo plastyczny i bogaty wszystko, co główna bohaterka przeżywała w sobie. Lektura może pomóc osobom, które same przeżyły coś podobnego, w "wyjściu ze swojej kuli", sięgnięciu po pomoc i uświadomieniu sobie w czym tkwi źródło ich problemów. Chociaż lektura nie jest łatwa, to zdecydowanie godna polecenia.” – BLOG KSIĄŻKOMANIA


„Dzięki tej książce postanowiłem iść za namową autorki i skorzystać z porady psychologicznej. Machina ruszyła, jestem pewien, że to pozwoli mi otworzyć ten nieznany mi do tej pory i lepszy rozdział mojego życia za co serdecznie Autorce dziękuję.” – GRZEGORZ (Gandalf.com.pl)


„Nie wiem od czego zacząć, nie wiem jakich słów użyć, aby oddać Wam fenomen tej powieści. Powieści, której opis zupełnie nie sugerował takiej dawki emocji, które mi zaserwowała. To genialna powieść psychologiczna. Kula mną zawładnęła, wstrząsnęła i sprawiła, że rozpadłam się wewnętrznie. Ta powieść jest drastyczna, choć nie brutalna. Jest dosłowna, choć z lekką dawką metafory. Jest smutna, choć daje nadzieję. Jest po prostu fenomenalna. – KASIA (nakanapie.pl)”


„Czytanie Kuli jest dla mnie psychoterapią – wchodzę w najbardziej skrywane zakamarki mojej duszy. Autentyczność emocji książki tak bardzo mnie dotyka, że nie jestem w stanie docenić wartości literackiej książki. Dla mnie nie jest to powieść, to seans psychoterapeutyczny. Mogę już podziękować autorce, że daje mi odwagę, aby myśleć o sobie bez oceniania, negowania, odrazy, udawania i wypierania, że coś się nie wydarzyło. Mogę podziękować, z uświadomienie mi, że zasługuję na przyjaźń i miłość, że jestem dobrym człowiekiem, że jestem kobietą i mam w sobie kobiecość… Dziękuję… - DOROTA (nakanapie.pl)


„Historia, w której każdy z nas może odnaleźć cząstkę siebie. W interesujący sposób pokazane problemy, o których nie mówi się na co dzień. Bardzo polecam tę lekturę!” – MONIKA (Gandalf.com.pl)


„Opisy emocji są tak żywe, że aż przerażają swoją esencją i szczerością.” – SABINA (Empik)


"Kula to książka bardzo wciągająca. Każdy z nas może odnaleźć cząstkę samego siebie w niej. Polecam bardzo.” – ANONIM (Empik)


"Kula" jest to bardzo osobista, głęboka i emocjonalna powieść psychologiczna. Szczerze polecam tę książkę wartą przeczytania! Zachęcam do lektury. – ANONIM (Empik)


"Książka bardzo osobista. Porusza bardzo trudny temat walki z samą sobą. Momentami nie byłem w stanie jej czytać, musiałem robić przerwy, żeby odreagować. Mimo wszystko bardzo polecam." – ARTUR (Empik)


"Świetnie napisana książka polecam każdemu kto nie może znaleźć przyczyny swojego irracjonalnego zachowania" - ANONIM (Ceneo.pl)


"Kula to bardzo emocjonująca powieść. Dla mnie psychoterapeutyczna. Mocna, przejmująca, bardzo autentyczna." - Anonim (Ceneo.pl)


"Kula to opowieść psychologiczna, bardzo osobista, pełna emocji, traumatyczna. Warta przeczytania." - ANONIM (Ceneo.pl)h3a284140d23ce12.jpeg


Fragment książki

"Niewidzialna dla innych ludzi warstwa zagłusza i przeinacza moje słowa, które przenikają tylko cząstkowo, urywają się, zanikają i giną bezpowrotnie. Najważniejsza treść, esencja mojego przekazu, mowy ciała, najgłębsza i najszczersza część wypowiedzi pozostaje nigdy nieusłyszana. To, co mówię brzmi jakoś inaczej i wiem, że tak naprawdę nie jestem rozumiana. Najistotniejsze słowa wirują wewnątrz kuli jak mały cyklon i po chwili bezwładnie opadają na jej dno niczym powiędłe liście. Jeszcze żywe, lecz już bezużyteczne. Swoimi krokami nieustannie wdeptuję je w niewidzialną, twardą materię, a każdy z nich coraz bardziej utwardza jej powierzchnię. W konsekwencji kula staje się grubsza, a ja jeszcze bardziej odcięta od świata."


Więcej informacji o książce można znaleźć na:Powyższe fragmenty są własnością wydawnictwa Novae Res i autorki książki.MOJA POTRZEBA - SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Książki wymagają tłumaczenia literackiego. Jest to specjalistyczne tłumaczenie, które poza zwykłym przełożeniem tekstu oddaje klimat i charakter książki. Wierne odtworzenie stylu i atmosfery powieści jest podstawą sukcesu. Zwykłe tłumaczenie, a nawet przysięgłe nie jest wystarczające. Tłumacz literacki musi bowiem oddać uczucie jakie przekazuje autor książki, a to jest praca w innym przedziale niż wykonanie tłumaczenia marketingowego, technicznego, prawnego czy choćby przewodnika po górach. Materiały te są także objętościowo mniejsze niż książki, gdyż są to na ogół dokumenty, broszurki i katalogi. Następnie przetłumaczona książka wymaga dodatkowej usługi proofreading czyli korekty stylistycznej wykonywanej przez native speakera, który dopasowuje tekst tak, aby brzmiał naturalnie dla obcojęzycznego czytelnika. Im obszerniejsza książka tym większy koszt. Firma tłumaczeniowa specjalizująca się między innymi w tłumaczeniach literackich wyceniła całkowity koszt tłumaczenia KULI na język angielski z usługą proofreading na 18 186,51 zł brutto. Jest to cena za przetłumaczenie 512504 znaków, a mówiąc najprościej, 420 stron tekstu drukowanego bo taką objętość ma moja powieść. W celu uatrakcyjnienia zrzutki wprowadziłam system nagród. Uważam, że darczyńcom należy się coś więcej niż sama świadomość i zadowolenie, że przyczyniają się do urzeczywistnienia projektu. Każdą nagrodę książkową zamierzam zakupić od wydawnictwa po ustalonej cenie dla autorów (nie posiadam własnych egzemplarzy), aby podarować ją dla darczyńców, którzy wybierają sobie nagrodę w tej postaci. W ten sam sposób będę postępować z książkami, które są przez was sponsorowane dla ośrodków i gabinetów pomocy psychologicznej. Pokrywam koszty przesyłki, które to razem z kosztem zakupionych przeze mnie książek oraz ewentualnych chargebacków za płatność kartą będą odjęte od wpłaconej od darczyńców kwoty. To, co zostanie to fundusz na tłumaczenie. Postanowiłam zaokrąglić kwotę do 19,950 aby mieć fundusz na zakupienie od wydawnictwa nagród i na koszty przesyłki. Kalkulacja ta jest wykonana na ustalonym przykładzie wyjściowym, w którym to sprzedaję 268 egzemplarzy jako nagroda o wartości 100 zł i więcej. W przypadku gdyby zbiórka zrzutki przekroczyła oczekiwaną kwotę, wówczas nadwyżkę tę przeznaczę na druk lub zakup egzemplarzy, które to w już w wersji angielskiej będą ofiarowane gabinetom w Wielkiej Brytanii.KRÓTKO O MNIE

Nazywam się Łucja Jaksz Alves, mam 40 lat. W moim życiu przeżyłam zbyt dużo albo zbyt mało - to zależy od punktu widzenia. Zasmakowałam wszystkiego co chciałam, poświęciłam się wielu pasjom od tańca towarzyskiego, poprzez śpiew, żeglarstwo, narciarstwo, wspinaczkę, sztuki walki po podróże, o których wcześniej nie śniłam, szkoły, kursy i zawody w jakich pracowałam, związki i przyjaźnie o których nigdy nie zapomnę, wielkie i małe decyzje, życiowe porażki i sukcesy, przebyte choroby na ciele i umyśle. Wszystko to ukształtowało mnie taką jaką dziś jestem i jestem za to wdzięczna. Dzięki tym doświadczeniom osiągnęłam swój cel i spełniłam marzenie, którym było napisanie książki skłaniającej do refleksji i dającej ludziom nadzieję. Bardzo ważny jest dla mnie aspekt zdrowia psychicznego, jego wspieranie oraz kultywowanie tolerancji dla osób chorych lub w jakikolwiek sposób cierpiących psychicznie. Moja psychoterapia zapoczątkowała ideę napisania książki, która powstała głównie na podstawie własnych doświadczeń. Kocham kontakt z przyrodą, przejażdżki rowerem oraz długie spacery. Cenię sobie prywatność i ciszę które sprzyjają rozbudzaniu kreatywności, wzmacniają moją uwagę oraz ułatwiają wgląd w siebie. Jest we mnie też druga, towarzyska strona lubiąca dobrą zabawę, taniec, dużo śmiechu i sportową adrenalinę. Chętnie poświęcam czas na dobry film i lekturę, podróże i sport w różnych formach, dobre jedzenie i wino. Lubię uczyć się nowych rzeczy, jestem bardzo ciekawa i otwarta na nowe doświadczenia. Aktualnie pracuję jako opiekunka dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Interesuję się psychologią, rozwojem duchowym, życiem Ziemi, przyrodą, historią i nauką. Ciekawi mnie to, co ziemskie, jak i to, co bardzo dalekie – przestrzeń kosmiczna oraz to, co jeszcze nie odkryte również głęboko w nas samych. Jestem wrażliwa na ludzką niedolę i niesprawiedliwość, przejmuję się sprawami społecznymi oraz kryzysem zanieczyszczenia środowiska oraz globalnego ocieplenia, no i ... …uwielbiam pisać.

n5ac13e67adbf30e.jpeg

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie przy moim projekcie. Życzę Wam równowagi i harmonii wewnętrznej, ciepła i pokoju w sercach oraz nieograniczonych darów i uśmiechów losu!

Wpłacający32

 
Tomasz Klimala
10 zł
 
Dane ukryte
1,53 zł
L
Lusia trzymam kciuki bardzo mocno, D.
100 zł
A
Artur
200 zł
M
Marzena
10 zł
EK
Ewa Kaluch-Hutnik
10 zł
 
Dane ukryte
30 zł
MZ
Monika Z.
10 zł
P
Pawel G
10 zł
AM
Anna Maria Cieśla
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

Dziękuję!

Będę ogromnie wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą wpłacaną kwotę. Bardzo dziękuję, że chcesz mnie wesprzeć w moim projekcie. Dzięki twojej wpłacie książka ma szansę na profesjonalne tłumaczenie i trafi do wielu osób potrzebujących emocjonalnego wsparcia.


wybrano 14 razy

Wybieram

Wpłać 40 zł i więcej

PODZIĘKOWANIE NA FACEBOOKU

Jeśli sobie tego życzysz (chyba, że wolisz wpłacić anonimowo) i podasz swoje imię otrzymasz zbiorcze imienne podziękowanie na Facebooku na profilu książki oraz na profilu autorki. Dzięki twojemu wkładowi przetłumaczona książka trafi do wielu osób potrzebujących emocjonalnego wsparcia.


wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 60 zł i więcej

SPECJALNE PODZIĘKOWANIE - NIECH INNI WIEDZĄ O TWOJEJ POMOCY

Jeśli sobie tego życzysz (chyba, że wolisz wpłacić anonimowo) i podasz swoje imię otrzymasz indywidualne imienne podziękowanie wysłane drogą mailową, na Facebooku na profilu książki oraz profilu autorki, a także zbiorowe imienne podziękowanie na blogu autorskim. Dzięki twojemu wkładowi przetłumaczona książka trafi do wielu osób potrzebujących emocjonalnego wsparcia.

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

STATUS BRĄZOWEGO DARCZYŃCY

STATUS BRĄZOWEGO DARCZYŃCY

Otrzymujesz status brązowego darczyńcy, egzemplarz książki z zakładką i załączoną dedykacją. Jeśli sobie tego życzysz (chyba, że wolisz wpłacić anonimowo) i podasz swoje imię otrzymasz podziękowanie imienne wysłane drogą mailową, podziękowanie imienne zbiorcze na Facebooku na profilu książki oraz profilu autorki. (Wysyłka książek tylko na terenie Polski)


wybrano 4 razy

Wybieram

Wpłać 140 zł i więcej

STATUS SREBRNEGO DARCZYŃCY

STATUS SREBRNEGO DARCZYŃCY

Otrzymujesz status srebrnego darczyńcy, DWA egzemplarze książki z zakładką w tym jeden z załączoną dedykacją. Jeśli sobie tego życzysz (chyba, że wolisz wpłacić anonimowo) i podasz swoje imię otrzymasz podziękowanie imienne wysłane drogą mailową, podziękowanie imienne zbiorcze na Facebooku na profilu książki oraz profilu autorki. (Wysyłka książek tylko na terenie Polski)


wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 160 zł i więcej

STATUS ZŁOTEGO DARCZYŃCY I FUNDATORA

STATUS ZŁOTEGO DARCZYŃCY I FUNDATORA

Otrzymujesz status złotego darczyńcy i fundatora książki dla wskazanego przez ciebie ośrodka pomocy psychologicznej lub gabinetu terapeutycznego, do którego wyślę egzemplarz książki i list informujący o tym, że jesteś fundatorem książki i bierzesz udział w akcji promującej zdrowie psychiczne inicjowanej przez autorkę KULI. (Proszę o pełne dane kontaktowe, nazwę i adres ośrodka wpisane w komentarzu w formularzu) Kopię listu otrzymasz e-mailem. Otrzymujesz też egzemplarz książki z zakładką i załączoną dedykacją. Dodatkowo Jeśli sobie tego życzysz (chyba, że wolisz wpłacić anonimowo) i podasz swoje imię otrzymasz podziękowanie imienne wysłane drogą mailową, na Facebooku na profilu książki oraz profilu autorki, a także na blogu autorskim z informacją o tym, że jesteś fundatorem książki dla potrzebujących. (Wysyłka książek tylko na terenie Polski)


Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

NAGRODA SPECJALNA - POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

NAGRODA SPECJALNA - POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Zadaj pytanie autorowi – spotkanie przez telefon. Porozmawiaj z autorką. Podaj swój numer telefonu a zadzwonię do ciebie i będziesz mógł/mogła zapytać mnie o co chcesz. Może jest coś, co wyjątkowo interesuje cię w związku z KULĄ? Otrzymasz egzemplarz książki z zakładką i załączoną dedykacją. Jeśli sobie tego życzysz (chyba, że wolisz wpłacić anonimowo) i podasz swoje imię otrzymasz podziękowanie imienne wysłane drogą mailową oraz na Facebooku na profilu książki i profilu autorki, a także na blogu autorskim z informacją o tym, że jesteś fundatorem książki dla potrzebujących. Otrzymujesz status honorowego fundatora książki dla wskazanego przez ciebie ośrodka pomocy psychologicznej lub gabinetu terapeutycznego, do którego wyślę egzemplarz książki i list informujący o tym, że jesteś fundatorem książki i bierzesz udział w akcji promującej zdrowie psychiczne inicjowanej przez autorkę książki. (Proszę o pełne dane kontaktowe, nazwę i adres ośrodka wpisane w komentarzu w formularzu) Kopię listu otrzymasz e-mailem. (Wysyłka książek na terenie Polski)


Wybieram

Wpłać 300 zł i więcej

NAGRODA SPECJALNA - STATUS HONOROWEGO FUNDATORA

NAGRODA SPECJALNA - STATUS HONOROWEGO FUNDATORA

Otrzymujesz kopię rękopisu wiersza białego, na którym opiera się cała fabuła książki. Jest to jej rdzeń i źródło pierwotnej idei napisania KULI. Otrzymasz egzemplarz książki z zakładką i załączoną dedykacją. Jeśli sobie tego życzysz (chyba, że wolisz wpłacić anonimowo) i podasz swoje imię otrzymasz podziękowanie imienne wysłane drogą mailową oraz na Facebooku na profilu książki i profilu autorki, a także na blogu autorskim z informacją o tym, że jesteś fundatorem książki dla potrzebujących. Otrzymujesz status honorowego fundatora książki dla wskazanego przez ciebie ośrodka pomocy psychologicznej lub gabinetu terapeutycznego, do którego wyślę egzemplarz książki i list informujący o tym, że jesteś fundatorem książki i bierzesz udział w akcji promującej zdrowie psychiczne inicjowanej przez autorkę książki. (Proszę o pełne dane kontaktowe, nazwę i adres ośrodka wpisane w komentarzu, formularzu) Kopię listu otrzymasz e-mailem. (Wysyłka książek na terenie Polski)


Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

516 969 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?