2 256 zł z 58 000 zł
3%
136 dni do końca
62 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności21

 • Ruszają już przygotowania do koncertu podsumowującego naszą pracę przez cały rok szkolny. Śledźcie ja na naszym profilu facebook!

  Czytaj więcej
 • Dzisiaj otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość. Na zakończonych właśnie Międzynarodowych konfrontacjach baletowych w Kołobrzegu nasza solistka Martyna Krynicka zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej 16-18 lat. Gratulujemy jej, a Was prosimy o wsparcie w pracy nad rozwijaniem zdolności kolejnej generacji baletnic. obejrzyjcie też na naszym facebooku piękne zdjęcia z występów Martyny.

  Czytaj więcej
 • Już jutro zapraszamy wszystkich do Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju na specjalne atrakcje z okazji dnia dziecka. Wystąpimy także i my. Po szczegóły zapraszamy na facebook.

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy do obejrzenia galerii pięknych zdjęć z występów naszej solistki Oli Rolki - obejrzyj zdjęcia tutaj i wesprzyj nas.

  Czytaj więcej
 • Dzisiaj nie było jeszcze żadnej wpłaty. Kto z Państwa zechce być pierwszy?

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy na nasz nowo-utworzony kanał youtube. Na początek możecie obejrzeć jak Marysia Franczyk zdobywa nagrodę na World Dance Solo and Double :) Subskrybujcie kanał i wspierajcie naszą zrzutkę.

  Czytaj więcej
 • Poprzednia aktualność już nieaktualna. Dziękujemy !!!

  Czytaj więcej
 • Brakuje 55 zł do 2 tysięcy - poszukiwany dzielny darczyńca, który pomoże przebić tę granicę ;)

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy do lektury artykułu na portalu sadeczanin.info poświęconego naszej akcji :) Lokalne media to skarb dla lokalnych społeczności . Pozdrawiamy Sądeczanina :)

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy do obejrzenia materiału na temat naszego Studia Baletowego w Kronice

  Czytaj więcej
 • Dzisiaj z okazji dnia dziecka odwiedziła nas telewizja. Już w krótce będziecie mogli zobaczyć materiał o naszym Studiu :)

  Czytaj więcej
 • Kolejni nasi przyjaciele wspierają nasze starania o zebranie potrzebnej kwoty. Przeczytajcie apel znanego krakowskiego reżysera, scenarzysty i konferansjera Łukasza Lecha i zechciejcie wesprzeć naszą zbiórkę poprzez wpłatę i udostępnienie :)

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki Ani Sokołowskiej-Alabrudzińskiej. ASA jest wspaniała piosenkarką, odnoszącą co raz większe sukcesy (właśnie zwyciężyła w plebiscycie "Polska The TIMES" Osobowość roku 2020 w kategorii kultura jednak zawsze chętnie występuje z naszymi dziewczynkami i zawsze je wspiera. Dziękujemy :)

  Czytaj więcej
 • Dzisiaj nasze baletnice świętowały. Wraz z rodzicami zorganizowały rodzinny grill z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Było głośno i wesoło, bo wierzymy, że dzięki Waszej pomocy dzieci dalej będą mogły razem rozwijać swoją pasję.

  Czytaj więcej
 • Naszym baletnicom pomaga wielu dobrych ludzi. Jedną z takich osób jest Pani Marta Adamczyk - za swoją dobroć i zaangażowanie na rzecz innych została nominowana do nagrody w plebiscycie Sądeczanin 2020 roku. Prosimy o oddanie na nią głosu, link do głosowania możecie znaleźć tutaj.

  Czytaj więcej
 • Dzisiaj dzień matki. Wszystkim mamom życzymy dużo zdrowia i radości. W tym dniu dziękujemy też mamom naszych baletnic za ich zaangażowanie i za to, że zawsz można liczyć na ich pomoc. Bez nich nie byłoby naszego Studia baletowego. Pomóż nam i "naszym" mamom dalej tworzyć warunki do rozwoju ich dzieci. W dzień matki podaruj 1 zł dzieciom i ich mamom :)

  Czytaj więcej
 • Zbliżamy się do pierwszego pełnego tysiąca. Kto pomoże go osiągnąć?

  Czytaj więcej
 • Z Sosnowca nasze dziewczynki wracają z kolejnymi sukcesami - 1., 2. i 3. miejsce w kategorii w której startowały :) Więcej poczytacie na naszym facebooku.

  Czytaj więcej
 • W sobotę 22.05. nasze dziewczęta zaprezentują się w konkursie w Sosnowcu. Trzymajcie kciuki :)

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za pierwsze wpłaty. Prosimy wszystkich, którzy nas wsparli o udostępnianie znajomym naszej zrzutki.

  Czytaj więcej
 • Dzięki waszej pomocy ponad rok temu udało nam się uratować zespół i zdobyć dla niego "nowy dom". Jesteśmy wam bardzo wdzięczni. Nie opieramy się jedynie na pomocy dobrych ludzi udało się pozyskać dotację z Ministerstwa Kultury. Was prosimy abyście tym razem pomogli nam zdobyć wkład własny, który jest konieczny do wykorzystania przyznanych dotacji. Dziękujemy wszystkim ludziom o dobrych sercach :)

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam realizować naszą pasję i rozwijać talent - zbieramy na wkład własny do projektów.


Oto my (a przynajmniej część z nas ;)) - dziewczęta z Krynickiego Studia Baletowego działającego przy Fundacji IPP


r3afaa6643022d14.jpeg

Pod koniec 2019 r. musiałyśmy poszukać sobie nowego miejsca do działania i radzić sobie bez wsparcia ze strony miejscowego domu kultury.

Dzięki opiece Fundacji Instytut Państwa i Prawa oraz pomocy ludzi dobrej woli udało nam się przetrwać: zaadaptować wynajęte pomieszczenie na w pełni funkcjonalną salę baletową i przetrwać okres pandemii stale ćwicząc pod okiem naszej Pani Małgosi. Stale też nas przybywa teraz jest nas już 50 :)

ve77b98f6e951cb9.jpeg

Mimo ograniczeń staramy się występować kiedy tylko możemy i doskonalić swoje umiejętności. Jedna z nas - Martyna - ostatnio wygrała w konkursie tanecznym Pląsowadła 2021, a Ola zajęła tam III miejsce :).

g315af7045331c38.jpeg

Staramy się jak możemy zapewnić środki na pokrycie kosztów sali, organizacji zajęć i koncertów oraz zakupu wyposażenia i kostiumów, których strasznie nam brakuje. Nasze koncerty są zawsze bezpłatne, rodzice też nie muszą płacić za nasze zajęcia.

Nagrodą za naszą pracę jest dla nas uśmiech na twarzach widzów i gromie oklaski. Koszty naszego działania są jednak ogromne w stosunku do naszych możliwości. Same sukienki, które możecie podziwiać na zdjęciach kosztują od kilkuset do kilku tysięcy złotych za sztukę.xc4767492db07868.jpeg

Fundacji, która przygarnęła nas pod swoje skrzydła, udało się pozyskać w tym roku dotację z budżetu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Otrzymaliśmy łącznie 180 000 zł na zakup wyposażenia i pokrycie kosztów działania. Żeby jednak móc je wykorzystać, musimy zebrać wkład własny - 58 000 zł.

ba98d24e1c6ba477.jpegZa te pieniądze zakupimy m.in. sprzęt do nagrywania naszych treningów i przedstawień, sprzęt do realizacji koncertów i pokryjemy koszty bieżącego działania.


Bez waszej pomocy nie będziemy mogły się rozwijać, nie przetrwamy. My zrobiłyśmy pierwszy krok - pozyskałyśmy dotację. Teraz Twoja kolej.


Pomóż nam!


A my już dzisiaj dziękujemy wam z całego serca.


j40a8dc6307d8f52.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 62

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Wspólna 5, 33-380

Krynica-Zdrój, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

704 458 zrzutek

i zebrali

473 968 900 zł

A ty na co dziś zbierasz?