id: a5673h

Pomóż nam postawić naszego tatę na nogi! ❤️ Na leczenie i rehabilitację Edwarda.

Pomóż nam postawić naszego tatę na nogi! ❤️ Na leczenie i rehabilitację Edwarda.

Nasi użytkownicy założyli 1 190 004 zrzutki i zebrali 1 254 221 124 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla naszego taty, Edwarda ❤️


Ukochany tatuś, dziadek, mąż – tak w skrócie możemy o nim powiedzieć. Tata ma 65 lat i całe życie ciężko pracował w lesie, by zapewnić naszej rodzinie wszystko, co najlepsze. Miał tak wiele planów i marzeń, które zamierzał zrealizować po przejściu na upragnioną emeryturę po 43 latach ciężkiej, fizycznej pracy.


Niestety, kilka miesięcy temu, dokładnie 10 listopada 2023 r. doszło do poważnego wypadku w pracy, który całkowicie zmienił nasze życie. Na tatę spadło ogromne drzewo, które spowodowało szereg groźnych uszkodzeń.

Cudem przeżył wpadek, ale jego stan był krytyczny. Zaczęła się walka o życie


Po ponad miesięcznym pobycie w śpiączce farmakologicznej oraz tygodniach spędzonych na Oddziale Intensywnej Terapii zagrożenie życia w końcu minęło, a dzień wybudzenia taty ze śpiączki, był jednym z najszczęśliwszych w naszym życiu.


Niestety wypadek spowodował poważne uszkodzenie kręgosłupa i prawej ręki, co znacznie ograniczyło jego zdolności ruchowe. Tata przeszedł operację tętnicy pachowej oraz operację złamanego kręgosłupa. Po 5 miesiącach ćwiczeń na oddziale rehabilitacji w szpitalu, tata może poruszać się jedynie na wózku, ponieważ ma niedowład kończyn dolnych oraz kończyny górnej prawej.


Tatuś od dnia wypadku nie wrócił do domu i nieprzerwanie wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Lekarze dali nam nadzieję, że jedynie specjalistyczna, długoterminowa rehabilitacja w wyspecjalizowanym ośrodku może przywrócić mu sprawność i umożliwić chodzenie. Niestety, koszt takiej rehabilitacji jest ogromny ale jesteśmy przekonani, że dzięki Waszej pomocy nasz tata będzie miał szansę stanąć na nogi.


Proszę, pomóżcie nam przywrócić tacie nadzieję i dać szansę na normalne życie, a także spełnić jego obecnie największe marzenie... złapać za rękę wnuki i pójść z nimi na spacer.

 

Dziękujemy ! 🙏❤️❤️❤️


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 113

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!