id: 33ja2f

Pomóż nam wybudować koci azyl Fundacja Cat's Corner

Pomóż nam wybudować koci azyl Fundacja Cat's Corner

Aktualności3

 • Kochani !!! Udało się, w dniu 29.02.2020r podpisaliśmy umowę przedwstępną na zakup działki budowlanej. Osoba która sprzedaje działkę dała nam czas do 01.03.2021 r na zabranie pozostałej kwoty !!! Kochani, małymi kroczkami idziemy do przodu. Mamy rok na zebranie 40 000 zł . Liczymy na wasze wsparcie !!!
  Więcej informacji na naszym facebook’u https://www.facebook.com/fundacjacatscorner/
  Czytaj więcej
 • Udało nam się znaleźć działkę budowlaną ! Żeby podpisać umowę przedwstępną i zarezerwować ją potrzebujemy 3000zł ! Mamy tydzień na zebranie tej kwoty, żeby działka nam nie przepadła. Prosimy o wpłaty, niewiele nam brakuje do 3000zł. Osoba, która sprzedaję działkę po podpisaniu umowy przedwstępnej, zgodziła się poczekać do ROKU czasu, na zebranie pozostałej kwoty. Jesteśmy szczęśliwi, że wszystko idzie po naszej myśli, ale to dzięki Wam możemy działać ! Kochani prosimy o wpłaty, każdy grosz się liczy.
  Czytaj więcej
 • Kochani zbiórka idzie bardzo powoli ale my się nie poddajemy. Cały czas działamy. Przez najbliższe trzy tygodnie mamy zaplanowane kilka rozmów w sprawie podpisania umowy przedwstępnej odnośnie działki budowlanej, na oku mamy 4 działki na trasie Oborniki Śląskie - Wołów. Kochani trzymajcie za nas kciuki aby udało nam się którąś zarezerwować. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i wsparcie.
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam wybudować koci azyl. Dom spokojnej starości dla niechcianych kotów.

Często schorowanych i pozostawionych na pastwę losu. Kochani większość naszych podopiecznych to koty po przejściach. Do końca swoich dni będą pod naszą opieką. Chcemy stworzyć dla nich bezpieczny azyl, miejsce które będzie ich domem. Na chwilę obecną pod opieką mamy 20 kotów, część jest w domu tymczasowym. Może niektórzy pomyślą że porywamy się z motyką na księżyc ale wierzymy w siłę Facebooka.

Jako fundacja działamy od niedawna, choć potrzebującym zwierzętom nieśliśmy pomoc już dużo wcześniej. Nie dysponujemy miejscem, które mogłoby pełnić rolę schroniska ani przytuliska, wszystko odbywa się w prywatnych domach tymczasowych. Obecnie siedzibą Fundacji są dwa pokoje, w każdej chwili nasi podopieczni mogą zostać bez dachu nad głową, ponieważ lokal wystawiony jest na sprzedaż, od kilku miesięcy rozglądamy się nad nowym lokum, nie jest to łatwe z taką ferajną zwierzaków. Wtedy narodził się pomysł wybudujmy KOCI AZYL. Pomóż nam wybudować dom dla naszych kotów. Całkowity koszt działki budowlanej, podłączenia, ogrodzenie, fundamenty i projekt domu to 100tys.

Jeśli uda nam się uzbierać taka kwotę w wakacje możemy starać się o finansowanie na resztę budowy ❤️ wierzymy w ludzi dobrej woli którzy nam w tym pomogą.

Dom docelowo będzie miał ok 120m2 będzie duża kociarnia i pomieszczenia dla nowo przyjętych kotów które muszą przejść proces socjalizacji, będzie pomieszczenie dla kotów po operacjach gdzie w spokoju będą mogły dojść do siebie. W kocim azylu będzie również siedziba fundacji, biuro. Będzie wybudowana woliera żeby koty mogły przebywać bezpiecznie na dworze.

Możemy stworzyć miejsce dla kotów które potrzebują stałej opieki, które są po przejściach i nie potrafią zaufać człowiekowi, dla których to miejsce będzie domem ❤️ będziemy mogli przyjąć dużo więcej potrzebujących kotów, których nikt nie chce, które są stare i schorowane, chcemy stworzyć dom spokojnej starości dla niechcianych kotów.

Prosimy o wsparcie.

Tu każda złotówka i każde udostępnienie się liczy. Nie mamy wsparcia w mediach. Jesteśmy sami, ale wierzymy że nam się uda ❤️

Jesteśmy młodą fundacją z marzeniami dla naszych podopiecznych dlatego nie boimy się prosić o pomoc!

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie. Każda wpłata jest na wagę złota. Potrzebujemy Was, żeby móc działać. W imieniu naszej kociej ferajny bardzo Wam dziękujemy.Więcej o nas znajdziecie na facebooku FUNDACJA CAT’S CORNER


Dane rejestrowe:

Fundacja Cat's Corner

ul. Brzeska 33

55-120 Uraz


KRS: 0000783525

NIP: 9151813036

REGON: 383180962

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 186

PS
Przemyslaw Szubert
200 zł
AK
200 zł
A
agusia.b.83
100 zł
DP
Dorota Pajewska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
T
tyt.wkrat
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Maria
100 zł
RZ
robert zaleski
100 zł
Małgorzata Żmuda
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

674 998 zrzutek

i zebrali

435 239 516 zł

A ty na co dziś zbierasz?