id: zcyzat

Pomóż wygrać walkę z rakiem.

Pomóż wygrać walkę z rakiem.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
11 868 zł z 50 000 zł
23%
271 dni do końca
126 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Kochani operaxja juz w marcu. 4 marxa ide do szpitala. Mam nadzieje ze wsaystko sie uda. Trzymajcie kciuki.

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witaj. Mam na imię Beata, mam 30 lat. Przed Świętami Bożego Narodzenia dowiedzialam się, że mam raka mózgu w trudnej lokalizacji pnia mózgu. Przeszłam operację ratującą życie. Potrzebuję wsparcia finansowego na dalsze leczenie oraz rehabilitację. Chcę żyć i wrócić do normalnego funcjonowania , do pracy, którą lubię. Dziękuję każdemu, kto zatrzyma się na chwilę i wrzuci choćby najmniejszy datek do mojej zbiórki.

Moja choroba zaczęła sie od kłopotów z widzeniem. Któregoś dnia bardzo żle sie poczułam, byłam nieprzytomna, trafiłam do Narodowego Instytutu Onkologii im M. C. Skłodowskiej. Tam od razu trafiłam na stól. Miałam stwierdzone wodogłowie podostre trójkomorowe. Zrobiono mi operację odbarczenia mózgu, potem drugą- drenaż wewnętrzny Tomografia komputerowa głowy- diagnoza guz mózgu w lokalizacji szyszynki o wymiarach 30mmx30mmx21mm w okolicy tylnej czesci komory III . Podejrzenie wysokozróżnicowanego guza glejowego okolicy nadwzgórza. Jestem w kontakcie z Profesorem Mirosławem Ząbkiem z Centrum Gamma Knife w Warszawie , który operuje takie guzy jak mój nożem gamma. Koszt operacji to 30.000 złotych, jeśli się uda będzie refundowana, na wynik operacji nie mam wpływu.

Po operacji czeka mnie długa rehabilitacja, dojazdy do Warszawy, być może będę musiała kogoś o to poprosić , gdyż zwyczajnie nie będę w stanie samodzielnie się przemieszczać.

Bardzo chcę żyć. Bedę robić wszystko co w mojej mocy aby wygrać z tą chorobą, potrzebuję jednak wsparcia finansowego od WAS ,ludzi dobrej woli. Za każde wsparcie, nawet najmniejsze bardzo jestem wdzięczna.

Pozdrawiam Beata.

Wpłacający 126

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

649 662 zrzutki

i zebrali

406 594 043 zł

A ty na co dziś zbierasz?