id: 6c4gnc

Pomożesz mi w realizacji mojego marzenia?

Pomożesz mi w realizacji mojego marzenia?

Nasi użytkownicy założyli 958 918 zrzutek i zebrali 966 687 166 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi

 

Z okazji moich urodzin postanowiłam zorganizować zrzutkę, aby wspomóc realizację mojego marzenia <3

 

Jestem nauczycielką jogi i mam ogromną potrzebę dzielenia się z Wami tym, co płynie z mojego serca. Pod koniec ubiegłego roku postanowiłam utworzyć przestrzeń w Internecie, gdzie będę mogła przekazywać moją wiedzę na temat jogi, duchowości

i rozwoju osobistego, a także wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć nagrywać praktyki jogi na YouTube. Wtedy założyłam media społecznościowe Joga Duszy, a także kanał www.youtube.com/@jogaduszy


Nie miałam pojęcia o nagrywaniu czy nawet prowadzeniu kanału na Youtube, więc zaczęłam pytać, czytać, dowiadywać się. Kupiłam akcesoria i sprzęt potrzebny do nagrań, poprosiłam znajomego fotografa o pomoc i w jego studio nagraliśmy materiał gotowy do obróbki. Jako że jest to projekt na ten moment zupełnie niekomercyjny, mam też ograniczone środki, które mogę przeznaczyć na jego realizację. W ramach oszczędności postanowiłam sama nauczyć się montować filmy i zająć się prowadzeniem mediów społecznościowych.


Montowanie pierwszego nagranego przez nas filmu to było dla mnie naprawdę niesamowite przeżycie. Oczywiście zanim do tego doszło, potrzebowałam sama doszkolić się w tym temacie poprzez filmy instruktażowe na YT oraz kursy online. Już podczas montowania pierwszego video mój komputer dawał pewne oznaki zmęczenia :) Kilkuletni laptop nie radzi sobie z tak dużymi plikami, wszystkie operacje trwają naprawdę długo, a kolejne filmy, które montowałam zapisywały się z błędami niezależnie od parametrów, jakie wybiorę.


Chciałabym, żeby tworzone przeze mnie filmy były profesjonalne i estetyczne. Wiem, że dzisiejsza technologia pozwala na wyczarowanie naprawdę cudownych obrazów przy odpowiednim sprzęcie. Abym mogła kontynuować tworzenie swoich treści na Youtube potrzebuję zakupić komputer stacjonarny, którego parametry pozwolą mi na płynną pracę w programach do obróbki filmów. Na ten moment mam nagranych kilka surowych filmów, które czekają na obróbkę i wrzucenie do sieci.


Na moim kanale na Youtube będę dodawać praktyki jogi do wykonania w domowym zaciszu, medytacje oraz filmy związane z duchowością, rozwojem osobistym i naturalnymi metodami leczenia - czyli rzeczami, które sama zgłębiam od lat. Chciałabym dzielić się z szerszym gronem odbiorców tym, czym dzielę się z Wami podczas zajęć, warsztatów, szkoleń i sesji indywidualnych - czyli odnajdywaniem pełni swojego potencjału i życiem w harmonii i zdrowiu. Wierzę, że te treści są ważne i potrzebne w dzisiejszym świecie.


Jeżeli chcesz wesprzeć mnie w realizacji mojego marzenia, będę ogromnie wdzięczna za każdą, nawet symboliczną kwotę lub udostępnienie zrzutki na swoim profilu.


Przy wpłaceniu większej kwoty na zrzutkę zapraszam Cię do odebrania nagród:


-77 zł - wypijesz ze mną kawę? - chcesz porozmawiać na jakiś temat, lub tak po prostu? Masz jakieś pytania odnośnie jogi lub zdrowego stylu życia? Po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny możemy spotkać się w jednej z kawiarni/restauracji w Zawierciu (pn.-pt. w godz. 9:00 - 15:00, wybrane weekendy). Kawa w cenie ;)

-150 zł - indywidualna sesja jogi w mojej przestrzeni lub online (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu) - 1 godz.

-200 zł - spotkanie indywidualne 1,5 godz. w mojej przestrzeni lub online (w zależności od potrzeb: joga, medytacja, sesja oddechowa, relaksacja)

-300 zł - pogadanka lub wykład: "Jak naturalnie dbać o zdrowie", "Ciało, umysł, dusza - zadbaj o życiową równowagę", "Wszystko jest energią - skąd czerpać tę dobrą i jak chronić się przed tym, co nam nie służy", "Czym jest ośmiostopniowa ścieżka jogi" - ok. 1,5 godz. (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu).


Ważne

Jeżeli chcesz skorzystać z nagrody nie ukrywaj danych wpłacającego. Skontaktuj się ze mną telefonicznie (513 077 020) lub przez Messenger Joga Duszy aby uzgodnić termin odebrania nagrody.


Chcesz mnie lepiej poznać?

Zapraszam Cię na moje media społecznościowe:


www.facebook.com/jogaduszy

www.instagram.com/jogaduszy


Jestem Ci ogromnie wdzięczna za czas który poświęciłaś/poświęciłeś na przeczytanie kawałka mojej historii.

Dziękuję na udostępnienie tej zbiórki, każdą, nawet symboliczną wpłatę lub ciepłą myśl w moim kierunku. Niech całe dobro wraca do Ciebie pomnożone <3 <3 <3


Karolina

Lokalizacja

Zawiercie, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Wypijesz ze mną kawę?

Chcesz porozmawiać na jakiś temat, lub tak po prostu? Masz jakieś pytania odnośnie jogi lub zdrowego stylu życia? Po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny możemy spotkać się w jednej z kawiarni/restauracji w Zawierciu (pn.-pt. w godz. 9:00 - 15:00, wybrane weekendy). Kawa w cenie ;)

77 zł

Kupione 4 z 15

Inne
- indywidualna sesja jogi

indywidualna sesja jogi w mojej przestrzeni lub online (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu) - 1 godz. 

150 zł
Inne
indywidualna sesja jogi 1,5 godz,

spotkanie indywidualne 1,5 godz. w mojej przestrzeni lub online (w zależności od potrzeb: joga, medytacja, sesja oddechowa, relaksacja)

200 zł

Kupione 2 z 10

Inne
Pogadanka lub wykład

Pogadanka lub wykład: "Jak naturalnie dbać o zdrowie", "Ciało, umysł, dusza - zadbaj o życiową równowagę", "Wszystko jest energią - skąd czerpać tę dobrą i jak chronić się przed tym, co nam nie służy", "Czym jest ośmiostopniowa ścieżka jogi" - ok. 1,5 godz. (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu). 

Nagroda do odebrania w miejscowości Zawiercie (woj. Śląskie) + 15 km. lub online.

300 zł

Kupione 1 z 10

Wpłaty 23

BA
Bartłomiej Adach
10 zł
 
Dane ukryte
9 zł
DC
Dominika
ukryta
 
Dane ukryte
121 zł
MG
Magda
20 zł
GA
Gabriela
77 zł
JB
Jolanta Brodowiak
15 zł
MK
Maciek K
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KP
Karol Pojawa
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków