id: 8zv2jd

Pomóżmy Marcelkowi złagodzić objawy autyzmu , zbiórka na leczenie i terapie

Pomóżmy Marcelkowi złagodzić objawy autyzmu , zbiórka na leczenie i terapie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
2 053 zł z 7 000 zł
29%
44 dni do końca
21 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Marcel to niespełna 2.5 letni chłopiec ,który chce być szczęśliwy jak inne dzieci i ma tylko jedno marzenie-pokonać autyzm.

Autyzm dziecięcy jest złożonym zaburzeniem rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego , które charakteryzuje się zakłóceniami zdolności komunikowania uczuć i budowania relacji międzyosobowych .Osoby z autyzmem lubią schematy i powtarzalność. Zapewniają im one poczucie bezpieczeństwa .Nie lubią zmian w swoim życiu, zaskakujących sytuacji .Pomimo tych trudności potrzebują się komunikować z innymi osobami ,jednak nie wiedzą jak . Przeszkadza w tym brak kontaktu wzrokowego, mocno ograniczona lub brak mowy, uboga komunikacja niewerbalna. Ciągła diagnostyka i rehabilitacja może poprawić zdolność dziecka ,ułatwić mu funkcjonowanie w życiu codziennym.

Takim badaniem ,które pomoże złagodzić objawy autyzmu jest IgG ,które trzeba wykonać ponownie za kilka miesięcy ,ponieważ w tym momencie wynik jest bardzo zły a jego koszt to 3500zł .

Marcel chodzi także na tlenoterapie ,której koszt to 2000zł (20h).

W tym momencie zaczęliśmy także terapie jakie jak : logopeda, pedagog, Si/TUS, dogoterapia, psycholog ,hipoterapia, neurologopeda, psychomotoryka. W związku z kosztami leczenia, dojazdów do szpitali i ośrodków ,specjalną dietą ,leków zwracamy się z prośbą o pomoc.

Za każdą wpłaconą złotówkę z całego serca dziękujemy . Rodzice Marcelka.

Wpłacający 21

IJ
Irena Jasnosz
500 zł
SM
500 zł
SM
Sylwia Musztyfaga
220,50 zł
A
Agata
100 zł
P
Paweł Sieratzki
100 zł
RM
Radosław Mlicki
100 zł
SM
90 zł
S
Sebastian
70 zł
B
Beata
50 zł
A
Agata
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Aleksandra Nowicka

  Przepraszam z całego serca, że wypisuje pod czyjąś zrzutką, ale naprawdę walczymy o lepsze jutro. Kochani bardzo proszę was o wsparcie. Zostało nam 8 dni i dalej wierzymy ze się uda. Covid zabrał nam środki do życia. Mamy bardzo duże zadłużenia. Jest szansa na wyjazd do pracy za granicę i tym samym na normalne życie. Proszę przeczytaj chociaż na co zbieramy. Czas nam się kończy...

 • DD
  Daniela De Luca

  Dużo zdrówka ‼️

  20 zł
 • Michał Finer

  Kochani. Bardzo Was proszę o wsparcie są mrozy A ja wraz z moim kotem nie mamy się gdzie podziaćhttps://zrzut ka.pl/3cubz3

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 041 zrzutek

i zebrali

400 748 644 zł

A ty na co dziś zbierasz?