id: 8mydkf

Pomóżmy Mariuszowi spędzić Święta w godnych warunkach

Pomóżmy Mariuszowi spędzić Święta w godnych warunkach

Nasi użytkownicy założyli 912 463 zrzutki i zebrali 874 523 334 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasz Kolega Mariusz latem tego roku ucierpiał w wypadku samochodowym, w wyniku którego stał się osobą z niepełnosprawnością i był zmuszony nauczyć się żyć na nowo - na wózku.

Niestety na tym nie skończyło się jego cierpienie i pasmo nieszczęść. W ostatnich dniach, jego mama odeszła i został kompletnie sam.

Dowiadując się o jego tragedii, zmobilizowaliśmy się wraz z kolegami i koleżankami ze szkoły i zaczęliśmy działać. Pochodzimy z małego miasta, nasz zasięg może jest ograniczony, ale wierzymy że mamy ogromną siłę!!!


Mariusz to dowcipny i inteligentny chłopak, który dumnie osiągnął tytuł mgr. inż. Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Warszawskiej.

Na co dzień pasjonuje się motoryzacją - ma nawet psa, który dostał imię na cześć kierowcy rajdowego, Kimi Räikönnena. Przy okazji rozmów, Mariusz obiecuje, że naprawi nam wszystkim auta, jeśli tylko wróci do sprawności 🙂

Swoimi żartami potrafi przyciągać ludzi i przełamywać lody. Nawet w obliczu tylu przeciwieństw losu humor go nie opuszcza i potrafi rozśmieszyć wszystkich wokół.


Głównym celem naszej zbiórki jest zgromadzenie środków na leczenie i powrót Mariusza do zdrowia i sprawności. Mariusz na razie skupia się na wstaniu z wózka, jednak jego lewa ręka wymaga jeszcze bardzo dużo pracy. Rehabilitacja w Konstancinie dałaby mu duże szanse na powrót sprawności w ręce, chociażby częściowej. Jednak koszt to aż 25 tysięcy złotych, dlatego chcielibyśmy Mariuszowi to umożliwić, zbierając środki.

A to nie wszystko. W obliczu rosnącej inflacji, ogromnie wysokich cen produktów spożywczych, energii, węgla, a także niesamowicie niskich zapomóg od państwa, Mariusz nie będzie w stanie sam pokryć wszystkich kosztów utrzymania domu, który wymaga remontu przed zimną, a także przystosowania do życia dla osoby z niepełnosprawnością.

W 2023 roku, który zbliża się wielkimi krokami, Mariusz skończy 30 lat. Jako koledzy i koleżanki ze szkolnej ławki, chcielibyśmy pomóc mu wejść w tę okrągłą rocznicę urodzin z nadzieją na to, że wszystko się uda i będzie mógł zacząć żyć na nowo.

Dziękujemy zatem, za każdą wpłaconą złotówkę, dobre słowo, modlitwę ❤️

Lokalizacja

Głowno, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 290

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!