id: vmppcp

Pomóżmy odzyskać zdrowie Mirce – pomoc w walce z nowotworem złośliwym

Pomóżmy odzyskać zdrowie Mirce – pomoc w walce z nowotworem złośliwym

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
39 453 zł 
z 140 000 zł
28%
61 dni do końca
584 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jestem przyjaciółką cudownej osoby Mirosławy Noras, której historię chciałabym Państwu przedstawić. Mira jest przemiłą, ciepłą osobą, kochająca mamą dwóch synów i żoną, Zawsze była energiczną, pełną życia, radości i optymizmu kobietą. Pokażmy Mirce, że radość i serce które wnosi do życia innych do niej wrócą.


W 2019 roku po raz pierwszy usłyszała diagnozę rak piersi. Poradziła sobie ze wszystkimi trudnościami. Przeszła ciężką operację, chemioterapie, radioterapię. Rok walki o życie i sprawność. Mnóstwo skutków ubocznych leczenia, wycieńczenie organizmu, codzienność życia z bólem – orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym. Pomimo tych wszystkich trudności i bólu pracowała zawodowo prowadząc salon psiej urody i spełniła swoje marzenie zostania Dogoterapeutą i pomagania dzieciom. Z pracy terapeutycznej z dziećmi czerpała największa satysfakcje i radość.


Niestety w styczniu 2022 roku nowotwór zaskoczył Mirę ponownie. Powtórna diagnoza złośliwy rak piersi w bardzo agresywnej postaci - rak trójujemny - była ogromnym szokiem dla niej, rodziny i przyjaciół. Tradycyjne leczenie dostępne w Polsce to niestety jak to mówią lekarze „takie trochę w ciemno, na chybił trafił" nie wiadomo czy będzie skuteczne. Rak z którym przyszło się jej zmierzyć jest rakiem bardzo inwazyjnym o wysokim stopniu złośliwości.


Choroba szybko przyniosła ogromne zmiany – operację, utratę możliwości pracy, utratę sprawności, oraz życie w ciągłym bólu, paraliżujący strach i rozpacz.

Mira jest wojowniczką i stanie do walki o życie jeszcze raz bo ma dla kogo, jest mama i żoną. Przed nią kolejna jeszcze trudniejsza droga ale jest mocno zdeterminowana aby odzyskać zdrowie i sprawność.


Niezbędne jest wdrożenie alternatywnych metod leczenia w Niemczech. Lista potrzeb jest bardzo długa. Nowoczesne nierefundowane terapie, leki, suplementy, specjalne odżywianie, rehabilitacja to wszystko wiąże się z ogromnymi wydatkami.


Zdecydowaliśmy się założyć zrzutkę i prosić ludzi o dobrym sercu i chęci pomocy o wsparcie finansowe. Zebrane pieniądze będą przepustką do efektywnego leczenia i pokonania choroby.


Będziemy niezmiernie wdzięczni za każda złotówkę i za każde udostępnienie zrzutki. Przywróćmy Mirze nadzieję na cieszenie się życiem i dajmy szansę na powrót do zdrowia, sprawności, pracy którą kocha i wyjścia na spacer o własnych siłach.


„ Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione, jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. Dzisiaj jest właściwy dzień, aby kochać, wierzyć i żyć w pełni” Dalajlama XIV


Dziękujemys5740f29ee1460c7.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 584

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MM
M. M.
5 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
DA
Daga
40 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków

Lokalizacja

Słowiańska 5, 43-150

Bieruń, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

864 833 zrzutki

i zebrali

763 450 110 zł

A ty na co dziś zbierasz?