id: vw53z6

Postawmy Kingę na nogi - przejście Polski człowieka z kotem, w celu uzbierania pieniędzy na operację Kingi, dzięki której stanie na nogi.

Postawmy Kingę na nogi - przejście Polski człowieka z kotem, w celu uzbierania pieniędzy na operację Kingi, dzięki której stanie na nogi.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
42 798 zł 
z 283 000 zł
15%
140 dni do końca
485 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

r3d19937e30bdffc.jpegKinga, czternastoletnia dziewczyna potrzebuje pomocy! Jest szansa pozbawić ją bólu i dać możliwość odebrania świadectwa ukończenia ósmej klasy na własnych nogach. To niby nic wielkiego, ale dla Niej to zdobycie K2 zimą bez tlenu. Dajmy jej szansę na sprawność! Ja z kotem przejdę dla niej Polskę. Opiszę naszą historię na stronie https://www.facebook.com/nowyswiat.ck . Może wielu z Was spotkam po drodze. Na operację + rehabilitację potrzeba 283000 zł. Zrobimy wraz z kotem wszystko aby dopiąć celu. Kot będzie bacznie obserwował kto wpłacał :)

f8bc592f84a08d2d.jpegPostawmy Kingę na nogi to akcja człowieka z kotem, polegająca na charytatywnym przejściu Polski ze wschodniej granicy z miejscowości Sławatycze do Tuplic na zachodzie Polski, aby zebrać środki na leczenie Kingi. Da się? Da! Kot Parys, to wielki mój przyjaciel otrzymany rok temu właśnie od Kingi. Czuje on wraz ze mną mocną, emocjonalna więź z Kingą, więc bez wahania podjął się ponad miesięcznego spaceru dla Niej. Jaki plan? Otóż wyruszamy w podróż 24 sierpnia. Kiedy kończymy? Cel to minimum 700 km drogi (na przełomie maja i czerwca przeszliśmy w podobnym celu 1000 km). Podczas naszej wędrówki będziemy na bieżąco zdawać Państwu relacje na stronie https://www.facebook.com/nowyswiat.ck.Parys od czasu do czasu, również rwie się do klawiatury :) Przygody nas się trzymają, więc jestem pewien, że będzie się działo. Noclegi przewidujemy w namiocie, których to kot Parys jest wielbicielem, śniadania zaś na trawie. Parys już był w drodze dla Darii i Justyny. Nie odpuści.


v55feffac6ec85d9.jpeg

Dlaczego Kinga? Kinga przeszła już czternaście operacji, nieźle brzmi prawda...? Ma przed sobą kolejną w Instytucie Paley European Institute pod nadzorem światowej klasy ortopedy dr Paleya. Ta przedostatnia, którą przeprowadzono w tym instytucie miała być wieńczącą, ale okazało się, że dla pełnej sprawności jest potrzebna kolejna, prostująca stopy (ma je odwrócone w lewo i prawo) oraz piszczele. W ubiegłym roku organizowaliśmy podobną akcję, sąsiedzi Kingi przejechali dla Niej Polskę wzdłuż i wszerz, ja przepłynąłem Wisłę. Dzięki temu Kinga stanęła na nogi. Po raz pierwszy zgięła kolana i wstała z wózka. To taki mały cud. Wyobrażacie sobie Państwo co wtedy czuła Ona i jej rodzice? To bardzo wzruszający moment. Dlatego ja nie odpuszczę, dopóki nie stanie całkowicie na nogi.

Nie zrobię tego sam, dlatego proszę Was o wsparcie. Każda wpłacona złotówka przybliża ja do celu. Kot Parys będzie bacznie przyglądał się wpłacającym :).

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 485

MM
Małgorzata
20 zł
AS
WOJSŁAWICE 24.10.2021
4 655,30 zł
MB
Michał Banaś
50 zł
NW
1 zł
SM
Stowarzyszenie Motocykliści Zduńska Wola
500 zł
KG
Katarzyna Gregorczyk
35 zł
PB
PIOTR OBRAZ
100 zł
AM
Anna Melon
67 zł
BI
Barbara i Jacek Stawisińscy
300 zł
 
Dane ukryte
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

755 278 zrzutek

i zebrali

547 287 796 zł

A ty na co dziś zbierasz?