id: 28js5n

Powrót Karoliny na ring - rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, MCL i łąkotki

Powrót Karoliny na ring - rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, MCL i łąkotki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
2 364 zł 
z 5 000
47%
70 dni
do końca
35
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 912 461 zrzutek i zebrali 874 514 546 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem Karolina, mam 22 lata. Na codzień jestem studentką fizjoterapii. Sport od zawsze był moją wielką pasją. Od 14 lat jeżdżę na nartach i snowboardzie, w przeszłości trenowałam siatkówkę oraz jeździłam konno. Jednak moją największą miłością są sztuki walki. Trenuję kickboxing od 2016 roku. W tym czasie udało mi się zdobyć wiele medali mistrzostw i pucharów Polski w różnych formułach. Byłam również powołana do kadry narodowej. 

image

image
image Niestety w tym roku, dwa tygodnie przed kolejnymi mistrzostwami Polski K-1 na sparingach wydarzył się okropny wypadek - wielki ból, brak możliwości chodzenia, ogromny obrzęk kolana. Diagnoza - zerwanie więzadła krzyżowego przedniego, pobocznego piszczelowego i uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej. Wszystkie moje marzenia i oczekiwania w tamtym momencie legły w gruzach. Musiałam znosić przez wiele dni koszmarny ból, opanować jazdę na wózku oraz chodzenie o kulach aż do operacji. 

image

image

Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie i parę dni po zabiegu byłam gotowa do rehabilitacji. 

image

image
Niestety całe leczenie (rehabilitacja i konsultacje ortopedyczne) niosą za sobą ogromne koszty, których niestety nie jestem już w stanie sama pokryć. Proszę o pomoc. Jeśli ktokolwiek chciałby wesprzeć mój powrót do treningów, na ring, a następnie na zawody i największe wydarzenia sportowe proszę o finansowe wsparcie. Dziękuję za każdą wpłaconą kwotę. Cel jest jeden, do zobaczenia na sali treningowej 🥊🥊🔥

image

image
image

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków