id: m943jt

Pożar domu 4-osobowej rodziny w Piekarach, w Gminie Gniezno

Pożar domu 4-osobowej rodziny w Piekarach, w Gminie Gniezno

Nasi użytkownicy założyli 1 177 318 zrzutek i zebrali 1 229 603 883 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy rodziną Danuty i Macieja oraz ich dwójki dzieci, których dom stanął w płomieniach w dniu 9 czerwca 2024 roku w godzinach porannych. Cała więźba dachowa wraz z poszyciem, zostały doszczętnie zniszczone, a dół domu zalany. Aktualnie, budynek nie nadaje się do użytku. Ogrom zniszczeń jest przytłaczający...


Odbudowa dachu, osuszenie dołu, zabezpieczenie tego co pozostało, to obecnie priorytet, wymaga on natychmiastowej interwencji, z racji zmiennych warunków pogodowych.


Dom nie nadaje się do zamieszkania, w wyniku tragicznego pożaru został doszczętnie zniszczony. Stracili wszystko - dach nad głową, osobiste rzeczy, meble i sprzęty domowe. Dla rodziny oznacza to nie tylko utratę dobytku, ale również poczucia bezpieczeństwa i stabilności.


Prosimy wszystkich o jakiekolwiek wsparcie w tej tragedii. Całkowita kwota zostanie przekazana na pomoc w częściowym pokryciu kosztów remontu.


Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie dla Danuty i Macieja oraz ich dzieci ogromnym wsparciem i dowodem na to, że w trudnych chwilach mogą liczyć na pomoc innych ludzi. Zwłaszcza, iż niejednokrotnie z pełnym zaangażowaniem okazywali dobroć i serce innym, jeszcze niedawno wspierając pogorzelców z sąsiedniej gminy. Dzieląc ich zmartwienia nie przypuszczali, że ich również spotka tatka tragedia. Wspólnie możemy pomóc im odbudować to, co stracili i przywrócić wiarę w lepsze jutro.


Prosimy, dołączcie do naszej akcji i podzielcie się tym apelem z innymi. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 949

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków