id: pp2tgc

Na leczenie mamy - zabieg odbarczenia rdzenia kręgowego

Na leczenie mamy - zabieg odbarczenia rdzenia kręgowego

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 069 427 zrzutek i zebrali 1 167 817 473 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani zwracam się do Was z ogromną prośbą o przekazanie datku na moją Mamę. Pracowała z wielkim oddaniem jako opiekunka społeczna , swoich podopiecznych traktowała z należytą troską.Kochała swoją pracę,ale przyszła choroba.... Teraz my chcemy mamie pomóc dalej żyć. Choroba jest nieuleczalna w bardzo szybkim tempie postępuje ,lecz można przy odpowiedniej terapii spowolnić chorobę i tym samym poprawić sprawność Mamy Z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc i serce. W imieniu naszym i naszej Mamy

Mam na imię Irena. Choruję na wielopoziomową jamnistość rdzenia kręgowego oraz zespół Arnolda-Charliego, wodogłowie, zwyrodnienia w obu stawach kolanowych. Poruszam się tylko o dwóch kulach, aby wyjść z domu potrzebuję pomocy drugiej osoby. Choroba bardzo szybko postępuje, każdy dzień to walka z bólem. Jest to choroba nieuleczalna, lecz można przy odpowiedniej terapii spowolnić jej postęp. Aby móc dalej żyć potrzebuję specjalistycznego leczenia.

Wspomóż mnie w walce z chorobą!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!