"Runmageddon Sahara" wielkie wyzwanie i spełnienie marzeń !!! ID: pp3p3z

"Runmageddon Sahara" wielkie wyzwanie i spełnienie marzeń !!! ID: pp3p3z

2 846 zł z 9 000 zł

31%

2 846 zł

2 846 zł

z 9 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2017r

22

22

wspierających
31%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Wielki sukces jestem w szoku !!!!!!! FINAŁ LIGI RUNMAGEDDON PABIANICE 2017 ZAJĄŁEM 1 MIEJSCE HURRRRAAAAAA Bardzo ciężki bieg w niesprzyjających warunkach, duża liczba osób trafiła do szpitala z Hipotermią. Czuję się zobowiązany złożyć wszystkim uczestnikom GRATULACJE za podjęcie wyzwania za siłę i determinację.Wszyscy jesteśmy zwycięzcami ponieważ wierzymy w siebie i dążymy do spełnienia marzeń BRAWO!!!!!!!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pomóżcie mi przeżyć przygodę życia – Runmagedon Sahara na dystansie 100 km, naj ekstremalniejszy pustynny bieg OCR świata !!!

Celem tej zrzutki jest wysłanie zapaleńca sportowego takiego jakim jestem ja na wyzwanie życia pt. „Runmageddon Sahara”.

Wierzę, że marzenia się spełniają tylko trzeba o nie walczyć!!!

Witam wszystkich, z tej strony Marcin Ćwirzeń zwracam się do Was czytających mój profil o pomoc finansową. Na co dzień staram się łączyć bycie zapracowanym tatą i trenerem Crossfit. Wszelakie biegi survivalowe, a w szczególności Runmageddon, pokazały moją siłę i charakter i zaszczepiły we mnie biegacza OCR. Jestem pasjonatem sportu, zaczynając od siatkówki poprzez kick boxing, na Crossfit kończąc. To dlatego zostałem crossfitowym biegaczem. Jestem również założycielem grupy WolfTeam, której celem jest propagowanie sportu wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Za sobą mam już kilkanaście bardzo ciężkich biegów, takich jak „Runmageddon Ultra” (około 44 km w Myślenicach) czy „TreCity” – trasa 86 km. Zdobyłem nawet I miejsce w „Mud Max” na 8 km w Dolinie Charlloty.

Głęboko wierzę w to, że mając takie poparcie z Państwa stony –osiągnę mój wymarzony cel. To właśnie dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe w zamian za promocję firmy, marki czy też produktu. Przeżycie czegoś tak wspaniałego jest moim wielkim marzeniem i mogę zapewnić, że dołożę wszelkich starań aby nikogo nie zawieść, godnie Państwa reklamować i wrócić z tarczą!

Zapraszam również do zapoznania się z działalnością harytatywną mojej grupy istagram: @Wolfteampl

Oraz mojego profilu istagram: @marcin_trenuje

RUNMAGEDDON SAHARA

Wpłacający22

S
starocietrz
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
G
Greg
200 zł
MF
MAŁGORZATA FREJUS
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
S
Siostrzyczka
100 zł
BD
Babcia Daniela
100 zł
J
Justyna
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

518 003 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?