id: pph7my

Na cele projektu "Piekło Mężczyzn"

Na cele projektu "Piekło Mężczyzn"

Nasi użytkownicy założyli 1 068 938 zrzutek i zebrali 1 166 791 361 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

i51334f20793d0e9.png


Drodzy,


 zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości wsparcia finansowego projektu "Piekło Mężczyzn".


 Projekt "Piekło Mężczyzn" jest inicjatywą oddolną i ma charakter otwarty dla wszystkich, którzy zgadzają się, że problem dyskryminacji mężczyzn istnieje i należy mu przeciwdziałać. Naszym głównym celem jest zmiana przepisów prawa w taki sposób aby zlikwidować nierówności pomiędzy kobietami, a mężczyznami.


 W organizację projektu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na jego zakładaną skalę, nie będziemy w stanie pokryć wszystkich wydatków.


 Z uwagi na bieżącą sytuację uznaliśmy, że najlepszą formą promocji naszej inicjatywy będą działania w sieci oraz w przestrzeni publicznej największych miast w Polsce.


 Planujemy przeprowadzić akcję marketingową na łamach portali społecznościowych (Głównie "Facebook" oraz "Twitter"), a także rozwieszając wielkoformatowe banery reklamowe z informacjami o naszej inicjatywie. Myślimy także o kampanii skierowanej do widzów i słuchaczy największych stacji telewizyjnych oraz radiowych w kraju. Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób, które chcą włączyć się w projekt walki z dyskryminacją mężczyzn.


Zapraszamy także do współpracy z nami każdego kto może wesprzeć projekt swoim doświadczeniem i wiedzą - mile widziani są marketingowcy, graficy i copywriterzy, ale też dziennikarze i działacze.


 Aby zorganizowanie ww było możliwe, a także aby głos dyskryminowanych mężczyzn został zauważony i wyraźnie usłyszany potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego dlatego zarejestrowaliśmy zbiórkę w serwisie "Zrzutka.pl".


 Gorąco wierzymy, że Wasza pomoc umożliwi nam zrealizowanie wszystkich zamierzonych celów i będzie wkładem w budowanie sprawiedliwego traktowania mężczyzn i kobiet w Polsce.


Informujemy, że preferujemy pełną transparentność w zakresie finansowania projektu dlatego zobowiązujemy się do publikowania na łamach naszej witryny internetowej sprawozdań z rozlokowania środków zebranych podczas zbiórek.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 69

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 7

 
2500 znaków