id: pph7my

Na cele projektu "Piekło Mężczyzn"

Na cele projektu "Piekło Mężczyzn"

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

i51334f20793d0e9.png


Drodzy,


 zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości wsparcia finansowego projektu "Piekło Mężczyzn".


 Projekt "Piekło Mężczyzn" jest inicjatywą oddolną i ma charakter otwarty dla wszystkich, którzy zgadzają się, że problem dyskryminacji mężczyzn istnieje i należy mu przeciwdziałać. Naszym głównym celem jest zmiana przepisów prawa w taki sposób aby zlikwidować nierówności pomiędzy kobietami, a mężczyznami.


 W organizację projektu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na jego zakładaną skalę, nie będziemy w stanie pokryć wszystkich wydatków.


 Z uwagi na bieżącą sytuację uznaliśmy, że najlepszą formą promocji naszej inicjatywy będą działania w sieci oraz w przestrzeni publicznej największych miast w Polsce.


 Planujemy przeprowadzić akcję marketingową na łamach portali społecznościowych (Głównie "Facebook" oraz "Twitter"), a także rozwieszając wielkoformatowe banery reklamowe z informacjami o naszej inicjatywie. Myślimy także o kampanii skierowanej do widzów i słuchaczy największych stacji telewizyjnych oraz radiowych w kraju. Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób, które chcą włączyć się w projekt walki z dyskryminacją mężczyzn.


Zapraszamy także do współpracy z nami każdego kto może wesprzeć projekt swoim doświadczeniem i wiedzą - mile widziani są marketingowcy, graficy i copywriterzy, ale też dziennikarze i działacze.


 Aby zorganizowanie ww było możliwe, a także aby głos dyskryminowanych mężczyzn został zauważony i wyraźnie usłyszany potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego dlatego zarejestrowaliśmy zbiórkę w serwisie "Zrzutka.pl".


 Gorąco wierzymy, że Wasza pomoc umożliwi nam zrealizowanie wszystkich zamierzonych celów i będzie wkładem w budowanie sprawiedliwego traktowania mężczyzn i kobiet w Polsce.


Informujemy, że preferujemy pełną transparentność w zakresie finansowania projektu dlatego zobowiązujemy się do publikowania na łamach naszej witryny internetowej sprawozdań z rozlokowania środków zebranych podczas zbiórek.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 66

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

691 892 zrzutki

i zebrali

456 503 979 zł

A ty na co dziś zbierasz?