id: ppkhjm

Ilustracja i komiks: warsztaty online

Ilustracja i komiks: warsztaty online

1 625 zł 
z 799
203%
zakończona 07.05.2021r
43 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Hej! Rozesłałam już prawie wszystkie komiksy. Jeśli Twój komiks nie dotrze w tym tygodniu - daj znać.

  Dziękuję wszystkim za wsparcie mojej warsztatowej inicjatywy :).

  Najbliższe warsztaty: 4 marca, godz. 18.30.

  Jeśli chcesz dołączyć - zapraszam do grupy. Warsztaty zaplanowane są jako cykl, ale można dołączyć w każdym momencie i uczestniczyć w tylu spotkaniach, na ile ma się ochotę.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Hej! Dziękuję wszystkim za wsparcie mojej inicjatywy! Wasza reakcja przerosła moje oczekiwania. <3

  Jestem w trakcie wysyłania komiksów. Większość przesyłek udało mi się spakować w ekologiczny sposób, część poszła ze zwykłą taśmą. Wyposażyłam się już w zapas taśmy papierowej, więc kolejne przesyłki będą już bez plastiku. Do pakowania wykorzystuję kartony i papiery z odzysku.

  Niektóre osoby nie uzupełniły adresu. To ważne, żeby podać te dane!

  W tym tygodniu wszystkie przesyłki powinny dotrzeć. Jeśli jednak nie otrzymasz swojego komiksu - daj znać: edyta.bystron()gmai.com - i problem zostanie rozwiązany.

  Zapraszam na czwartkowe warsztaty 25 lutego! Widzimy się o godz. 18.30. Jeśli chcesz uczestniczyć - zapraszam do grupy na fb.


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Bardzo dziękuję za wsparcie mojej zrzutki. Jestem w trakcie wysyłania komiksów. I oczywiście zapraszam na jutrzejsze warsztaty o godz. 18.00!


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

"Ilustracja i komiks: warsztaty online" to moja niezależna, oddolna inicjatywa. Jeśli chcesz wesprzeć moje działania, możesz to zrobić za pośrednictwem tej zrzutki.

Warsztaty z tego cyklu są skierowane są do młodzieży i dorosłych. Aby uczestniczyć w zajęciach, dodaj się do grupy na fb.


NAJBLIŻSZE SPOTKANIA:

4  marca, czwartek, godz. 18.30-20.00

11  marca, czwartek, godz. 18.30-20.00

18 marca, czwartek, godz. 18.30-20.00

25 marca, czwartek, godz. 18.30-20.00


Inicjatywa jest związana z obecną sytuacją pandemii, z którą wszyscy się mierzymy i ponosimy jej konsekwencje. Zamknięte domy kultury, lock down, obostrzenia, przymus siedzenia w domu wpływają na nas negatywnie. Warsztaty mogą być wytchnieniem i odpoczynkiem, a także mają zainspirować do kreatywnej aktywności.

Zamierzam rozwijać ten pomysł, by warsztaty były prowadzone w coraz ciekawszy sposób. Planuję zakup kamerki i profesjonalnego mikrofonu.

Warsztaty prowadzone są w oparciu o autorski program według metod, które wypracowałam w ciągu kilku lat mojej pracy dydaktycznej z dziećmi i dorosłymi.


O MNIE

Edyta Bystroń – rysowniczka, twórczyni komiksów. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Studium Pedagogicznego na tej uczelni.

W swojej twórczości porusza zagadnienia z dziedziny szeroko pojętej problematyki społecznej, kwestie związane z niesprawiedliwością systemu władzy czy eksploatacją zwierząt. Tworzy ilustracje między innymi dla Ogólnopolskiego Pisma Anarchistycznego „A-tak”, publikuje komiksy w magazynie „Pismo”. Większość jej komiksów ma formę publikacji niezależnych. Wydany w takiej formie komiks „Zebranie obowiązkowe” został uznany przez Grupę Maszin za polski album komiksowy roku 2019.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

891 695 zrzutek

i zebrali

832 349 896 zł

A ty na co dziś zbierasz?