id: ppmxx9

Tahina - bez was nie ma nas

Tahina - bez was nie ma nas

Nasi użytkownicy założyli 914 853 zrzutki i zebrali 879 736 852 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Choć pytanie o pomoc nie należy do najłatwiejszych, to zdecydowaliśmy się je zadać. COVID namieszała w naszych życiach, każdy z nas z trybu ‘robię co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę’ musiał się nagle przestawić w funkcjonowanie w swoich własnych czterech ścianach z bardzo ograniczonym dostępem do świata zewnętrznego. Restauracje zostały odcięte od możliwości zarobku a przez całą branżę przeszło tsunami. Wiele lokali zniknęło i nadal znika z warszawskich ulic, a puste lokale straszą już na ulicach.


Choć pandemia niby już minęła, to obostrzenia pozostały. Obostrzenia, które codziennie zabijają wiele lokalnych restauracji, nasz również został wystawiony na próbę. Tahinowa przestrzeń jest niewielką, bo mierzącą zaledwie 30 mkw powierzchnią. W obliczu wytycznych Sanepidu bezpieczne funkcjonowanie w środku lokalu po zakończeniu sezonu ogródkowego będzie niezwykle trudne. A liczba miejsc ograniczy się do kilu.

q2c1e8d6b0450e61.jpegWasze zdrowie i zdrowie naszych pracowników cenimy ponad wszystko dlatego z pokorą dostosowujemy się do wymagań. Jednak w takiej konfiguracji i z diametralnym zmniejszeniem ilości miejsc siedzących - nawet w sezonie letnim nie jesteśmy w stanie działać tak jak wcześniej. Czynsz i pensje pozostały i jest nam ciężko poradzić sobie w obecnej sytuacji.


Jak nas znacie zawsze staraliśmy się być w pełni uczciwi w każdej kwestii - jakości dań, obsługi klienta i najważniejsze - gościnności, bo tak naprawdę to Wy tworzycie Tahinę. To dzięki Wam jesteśmy i możemy dalej funkcjonować. Próbowaliśmy i nadal próbujemy rozszerzyć naszą działalność jednak to nie wystarcza. Zachęcamy do odwiedzania nas na Wilczej, zamówień z dostawa czy z odbiorem osobistym. Jednak wielu z Was ze względów bezpieczeństwa pozostaje w domach, a zamówienia z dostawą nie są zbyt częstym wyborem w Polsce. Jesień już niedługo, która według wielu analityków przyniesie powrót pandemii i prawdopodobnie kolejny lockdown. Stąd nasza prośba o wsparcie rozwoju naszej Tahiny. Potrzebujemy Was, bo bez Waszego zaangażowania już niedługo może nas nie być.

gbe8fe2dab078f33.jpegPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Kawa beduińska z baklawą

Kawa beduińska z baklawą

od 15 zł

Kupione 6

Zakończona
Micha hummusu

Micha hummusu z dowolnym składnikiem

od 30 zł

Kupione 13

Zakończona
Kolacja

Kolacja 1-osobowa składająca się z przystawki, dania głównego i napoju/wina

od 120 zł

Kupione 7

Zakończona
kolacja w Tahinie

2-osobowa kolacja w Tahinie składającą się z przystawek, dań głównych i napoju/wina

od 250 zł

Kupione 7

Zakończona
Dożywotnia zniżka - 20% w Tahinie

Indywidualna dożywotnia zniżka -20% w Tahinie na targach i wszelkich eventach

od 2000 zł
Zakończona
Dożywotnia zniżka -50%

Indywidualna dożywotnia zniżka -50% w Tahinie na targach i wszelkich eventach

od 5000 zł
Zakończona

Wpłaty 58

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków