id: ppp88p

Zbieram na uszczęśliwienie syna i komfort dla nas

Zbieram na uszczęśliwienie syna i komfort dla nas

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 370 zrzutek i zebrali 1 163 325 448 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nikt nie lubi prosić kogoś o pomoc a szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Dla nas jest to równoznaczne z porażką, że nie daliśmy rady zapewnić wszystkiego czego potrzeba osobie niepełnosprawnej, pomimo że oboje pracujemy zawodowo. Jesteśmy pięcioosobową rodziną, wkrótce sześcioosobową. Najstarszy syn Nikolas ma dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe spastyczne. Na co dzień porusza się na wózku, trzeba go karmić, napajać, przebierać, ubierać i przenosić. Jest on bardzo komunikatywnym i radosnym dzieckiem. Ostatnio mieliśmy parę niefortunnych zdarzeń, które płuczą naszą kieszeń na maxa.

Przechodząc do sedna to między innymi zepsuł się nam specjalistyczny samochód z rampą dla osoby niepełnosprawnej, którym przewoziliśmy syna, nie musząc go przenosić z wózka na siedzenie i spowrotem. Z racji, że parę razy w roku musimy z nim jeździć do Katowic i Poznania to taki właśnie samochód bardzo się sprawdzał. Lubimy też jeździć na wycieczki, koncerty i imprezy okolicznościowe co aktualny stan rzeczy nam to nie ułatwia. Samochodu nie opłaca się naprawiać, części są drogie a równowartość naprawy przekracza wartość samochodu. Nikolas nadal rośnie i wkrótce nie mieściłby się w „bagażniku”, ponieważ już w tej chwili kolana ma przytulone do tylnych siedzeń. Dlatego pora na wymianę samochodu. Na kupno używanego niestety nie mamy wystarczająco pieniążków.

Jeśli macie odrobinę serca to proszę o wpłacanie minimalnych kwot abyśmy mogli znowu zobaczyć pełny uśmiech Nikolasa, przewozić go bez problemu w każde miejsce na świecie i spełniać jego marzenia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

 
Dane ukryte
300 zł
GW
Grażyna Więcław
100 zł
MI
Magda i Daniel
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MS
Małgorzata Sawicka
50 zł
MK
Maria Kopacz
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!