id: prb5r9

Zbiórka na chorego psa rasy Husky

Zbiórka na chorego psa rasy Husky

74 zł 
z 1 500 zł
4%
zakończona 11.08.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witam, mam na imię Marcin i zbieram fundusze na leczenie chorego psa rasy Husky, który wabi się Argos i ma 14 lat przebywa w domu rodziców. Pupil przeszedł już zabieg kastracji i dwa zabiegi na przepukline okołoodbytową po której piesek mial wrócic do formy. Niestety około 2 tygodni temu pojawił się problem z wydalaniem kału oraz moczu. Z tego powodu Argos tydzień temu przeszedł zabieg usunięcia kału zalegającego w odbycie i był to koszt 489zł. Lekarze z lecznicy "x" , nie przeprowadzili żadnych konkretnych badań, aby stwierdzić co mu dolega, kazali przyjeżdżać na codzienne wizyty ściągania moczu przez cewnik i pobierali za to 98zł, było tak do dnia 14.07.2019r. kiedy to lekarz powiedział że nie widzi w Argosie poprawy i stwierdził, ze pies jest do uspania za kwotę 150zł z możliwością zostawienia psa w lecznicy za następną dodatkową opłatę. Wywołało to w nas gniew, ponieważ psiak chce żyć, bawić się i walczyć i udowadnia to każdego dnia, a lekarz nie miał podstaw do powiedzenia takiego czegoś. Dnia 15.07.2019r. odwiedziliśmy inną klinikę w której to Argos dostał fachową pomoc . Został pobrany mocz oraz krew na wszystkie badania ( czego nie zrobiono to w klinice "x" ) oraz przeprowadzone zostało zdjęcie RTG w którym wyszło, że psiakowi zalega kał w kształcie grejpfruta o wymiarach 9,5cm, co sprawia mu ogromny ból i utrudnia funkcjonowanie. Jeszcze tego samego dnia przeszedł zabieg lewatywy i cały kał został tym sposobem usunięty, a gruczoły opróżnione, koszt całej wizyty 540zł. Jutro dnia 16.07.2019r. jedziemy na kolejną wizytę na której dowiemy się co dalej i poznamy wszystkie wyniki badań krwi i moczu. Robimy co w naszej mocy, aby mu pomóc, jednak jak państwo widzą koszta są bardzo duże, dlatego zwracamy się o każdą pomoc i dorzucenie od siebie cegiełki która nam pomoże w dalszym leczeniu pieska.

Tak wygląda piesek przed chorobą uwielbiali razem spędzać, ze sobą czas . dlatego prosimy o pomoc.

Argos po zabiegu przepukliny okołoodbytowej.

Piesek przygotowany do zabiegu, podpięty został wenflon.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 6

MR
Michał Rojewski
30 zł
MA
Marta
10 zł
 
Dane ukryte
8 zł
 
Dane ukryte
5 zł
MS
Marcin Sitarek
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Przykro się aż patrzy jak mało zostało zebrane przez ten czas :( Daję od siebie tyle ile jestem w stanie, ale zawsze coś! Mam nadzieję, że psinka wyzdrowieje i znów będzie mogła bawić się i cieszyć życiem!

    8 zł

Nasi użytkownicy założyli

798 677 zrzutek

i zebrali

617 864 616 zł

A ty na co dziś zbierasz?