id: prfzkf

Zbiórka na busa dla Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki

Zbiórka na busa dla Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki

Nasi użytkownicy założyli 1 014 052 zrzutki i zebrali 1 060 219 581 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

''W naszych sercach płynie biało- niebieska krew'' ! 🏐🫶

Jeśli chcesz wspomóc Klub Kibica Ślepsk Malow Suwałki oraz dzieci i młodzież trenującą piłkę siatkową w zakupie środka do transportu to zapraszamy do zapoznania się z poniższym opisem. 👇


Drodzy Kibice i Przyjaciele !

Jak zapewne wiecie Klub Kibica na każdy wyjazdowy mecz podąża za swoją drużyną pokonując dziesiątki tysięcy kilometrów, często prywatnym bądź wynajętym transportem. Najdalsza trasa jaką przejechali za swoją drużyną dzieli prawie 700 km !! Niestety ogranicza to znacznie liczebność kibiców w bezpośrednim wsparciu, który podnosi drużynę na duchu. Pomimo wielu przeciwności zawsze działają aktywnie jak tylko potrafią, czego dowodem jest liczne zgromadzenie Klubu Kibica na meczach domowych, na trybunach w Suwałki Arena. Dowodem są relacje zdjęciowe z każdego meczu na stronie fb Klubu Kibica oraz drużyny Ślepsk Malow Suwałki. Głośny doping trybun i zagrzewanie zawodników do walki to ich najwyższy cel !


uqIO07wIQvqhleds.jpg


Młodzi adepci siatkówki, trenując pod bacznym okien trenerów, chętnie pojawiają się na każdym meczu w ramach wsparcia drużyny. Ich nieoceniona pomoc ma duży wpływ na organizację meczów, ale dzięki temu mają również możliwość obserwacji gry swoich idoli. Wielu z nich chciałaby podążać ich śladami i osiągnąć jak najwyższy poziom swoich możliwości. Każdy wyjazd na turnieje swoje jak i głównej drużyny, umożliwia im siatkarski rozwój. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami transportu, które są bardzo wysokie. Jeśli chciałbyś dołożyć cegiełkę do spełnienia marzeń młodych talentów oraz wspomóc Nasz Klub Kibica to zachęcamy do wpłat :)


rLh9UXtkUTd8PtqS.jpg


Dzięki własnemu transportowi, pokonywanie dalekich tras może stać się przyjemniejsze i wygodniejsze, zarówno młodszym jak i starszym kibicom Ślepsk Malow Suwałki.🚍

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie w realizacji tego celu i pamiętajcie #RazemMożemyWięcej !🤍💙


Pragniemy zaznaczyć, że całość dochodu ze zbiórki zostanie przekazana na zakup busa dla Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki oraz dzieci i młodzieży trenującej siatkówkę w Naszym mieście.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 82

 
Dane ukryte
135 zł
AQ
AQUAEL
ukryta
PK
Piotr Kowalczyk
ukryta
DU
Siatkarscy Kibice Mistrzów Europy
750 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KN
Kasia NM
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AS
Arkadiusz Soroka
1 000 zł
AJ
Jurewicz
500 zł
A-
Alik - koszulka Šterna
650 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków