id: prgepv

Oko w oko z żarłaczem białym

Oko w oko z żarłaczem białym

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 154 892 zrzutki i zebrali 1 199 158 765 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prezent dla męża w postaci pływania i nurkowania z rekinami.

Zbieram brakującą kwotę 7 tys, aby w końcu móc spełnić marzenie mojego męża o wyprawie, na której będzie mógł pływać i nurkować z rekinami.

Jestem żoną totalnego psychola, dla którego w życiu liczą się trzy rzeczy:

1. Rekiny

2. Jedzenie

3. Rodzina ;)

Od 9 lat nie ma dnia abym nie słyszała o tych wspaniałych zwierzętach. Mój mąż dosłownie ma świra i jest na maxa zafascynowany tymi stworzeniami. Internet o tematyce rekinów zna już na pamięć, a z książek które posiadamy w domu spokojnie moglibyśmy otworzyć bibliotekę. :)

Od paru lat pragnę spełnić jego najskrytsze marzenie o wyprawie do południowej Afryki i spędzenia tygodniowego turnusu z możliwością nurkowania z żarłaczami białymi. Koszt takiej wyprawy oscyluje w granicy 11-12 tys, jest to dla mnie dość spora kwota. Co prawda udało mi się już odłożyć mały zalążek, ale jednak daleko mi do całości.

We wrześniu tego roku obchodzimy piękną okrągłą 10 rocznicę i z tej okazji pragnę mu podarować coś co sprawi że będzie najszczesliwszym człowiekiem na ziemi.

Dlatego proszę Was o pomoc w zorganizowaniu tej niespodzianki. Liczę, że małymi kroczkami uda mi się dozbierać pełna kwotę i mieć możliwość spełnienia największego marzenia męża.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
50 zł
NK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!