Primitive Tattoo - pomoc po pożarze ID: ahmrk5

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

19 674 zł z 100 000 zł

19%

19 674 zł

z 100 000 zł

38 dni

do końca

294

wspierających
19%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kochani, wraz z rodzeństwem chcielibyśmy pomóc naszej siostrze Karolinie, której spłonęło coś więcej niż tylko budynek. Ogień pochłonął piękną leśną jurtę oraz sprzęt, dzięki któremu powstawały wyjątkowe prace.

Było to miejsce niezwykłe, pełne ciepła, przepełnione spokojem i gościnnością naszej siostry, wybudowane ciężką i wytrwałą pracą.

W jednej chwili ogień strawił całe studio, które dbając o każdy szczegół, wybudowała w sierpniu tego roku. W otoczeniu niesamowitego lasu, z dala od miejskiego zgiełku stworzyła dla odwiedzających małą oazę.

na1b91229363e35b.jpeg

To miejsce było nie tylko studiem tatuażu ale również miejscem krzewienia kultury etnicznej. W 2019 roku odbył się tu festival tatuażu i muzyki etnicznej. Dodajmy Karolinie sił, żeby planowana na koniec czerwca 2020 kolejna edycja festivalu odbyła się z jeszcze większą radością i sercem pełnym miłości do sztuki etnicznej.

Oprócz tego, że jest niezwykle zdolną artystką, to także matka dwóch cudownych córeczek, a teraz została bez miejsca do pracy i odpowiednich narzędzi wartych ponad 100 000zł (~25 000€). Prosimy o pomoc i wsparcie w zbiórce pieniędzy, by mogła jak najszybciej wrócić do pracy! Każdy, kto zna Karolinę, dobrze wie, że jest wspaniałą, pełną sił i energii kobietą (https://primitive.pl/karolina/).

Pomóżmy więc odbudować to, co zabrał jej pożar! Każda pomoc jest na wagę złota.

Będziemy wdzięczni za jakikolwiek datek wpłacony na ten cel.

xb37ac4568f8233c.jpeg

Wpłacający294

J
Jatutattoo
1 000 zł
AJ
Ania Jalosinska
1 000 zł
D&
David & Miriam Kalalo - van der Weele
600 zł
G
Garcia
500 zł
A
Ania i Jacek
500 zł
JH
Julia Hamrol
300 zł
WA
Wiesiu Alutka
300 zł
V
Viola
300 zł
BM
Bartek Madejczyk
300 zł
W
Wujo
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze12

 
2500 znaków
 • BR
  Bianka Rowińska

  Karolino, nie znam Cię osobiście, ale Twoja pasja jest piękna. Wiem, że kwota, którą wpłacam, jest nieduża, ale może wraz z innymi pomoże Ci stanąć na nogi i spełniać marzenia. Trzymam kciuki.

 • Z
  Zalujoax

  Dla Karoliny

  50 zł
 • SR
  Sandra Rymer

  Jak mozna byc tak beszczelnym zeby bedac bogatym zebrac o pomoc. Szanowna Pani ma dom I spora działke, jesli potrzebuje gotówki to poprostu nalezy cos sprzedax I pieniadze sie znajad

  •  
   Jakub Czaja

   Droga pani Sandro. Gdyby sytuacja tak wyglądała myślę, że nie zdecydowalibyśmy się na otwarcie zbiórki. Dom, działka oraz spalona jurta są kupione na kredyt, który moja siostra ledwo zaczęła spłacać. Bez miejsca i narzędzi do pracy, które niestety zabrał ogień, Karolina nie tylko straciła narzędzia do zarabiania na życie ale również na spłatę wcześniej wspomnianego kredytu co bez pomocy z zewnątrz (lub jak Pani to nieprzyjemnie nazwała 'żebrania’) mogłoby równie dobrze zakończyć się utratą dachu nad głową. Pozdrawiam.

 • HD
  Hubert Dębski

  Przykro mi, że Karolinę spotkało coś takiego. Choć to niewiele, to chcę w nawet najmniejszym stopniu pomóc jej stanąć na nogi.

  50 zł
 • AR
  ania rudnicka

  Mi też kiedyś, ktoś pomógł po pożarze. Straciłam wszystko i uwierz mi - da się odbudować więcej niż miałaś - nie tylko fizycznie - ,a siła która po tym powstanie jest bezcenna . Powodzenia

  50 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

397 893 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?