Profil organizatora

Agnieszka Hreczyńska

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

23.08.2018


Imię

Agnieszka

Nazwisko

Hreczyńska


E-mail


Najczęsciej komentowane na blogu

Bezpieczeństwo i weryfikacja na zrzutka.pl


Kwota zebrana

101 zł


Konta społecznościowe


O użytkowniku

Dzień Dobry Zgłaszam się tutaj na stronę do osób o pomoc sytuacja wygląda tak urodził mi się synek o imieniu Grześ urodzony Dnia 20.06.2018 mój synek urodził się z wadą serca której nie wykryto podczas ciąży mój chłopak codziennie pracuje żeby mieć nabierzaco wszystkie potrzebne lekarstwa które są potrzebne noszą nazwę (Amidoran . Propranolol . Warfin. Nebbud.gastrostruss . Mleko nutramigen plus do tego mleko na zamówienie bo syn ma także skaze bialkowa mam też jedną córkę Grzesiu przeszedł operacje Stan po operacji całkowitego nieprawidłowego spływu żył płucnych typu mieszanego 27.06.2018 Niewielka Hipolazja Łuku Aorty

Zaburzenia rytmu Serca Częstoskurz Przedsionkowy jeżeli ktoś będzie chciał mogę wysłać wypis do wglądu proszę o pomoc w uzbieraniu dla mojego synka pieniędzy na leki które są mu niezbędne i paliwo na częste wizyty w Poznaniu gdzie nie stać mnie na to a walczę jak tylko mogę o mojego synka bardzo Dziękuję Zainteresownym osoba tym ogłoszeniem i o każdą Pomoc w walce o zdrowe serduszko.

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.