Profil organizatora

Anna Las-Opolska

Dołączono

08.09.2018


Imię

Anna

Nazwisko

Las-Opolska


O użytkowniku

Nazywam się Anna Las-Opolska.
Z zawodu jestem psychologiem . Od ponad dziesięciu lat wspieram w rozwoju dzieci i dorosłych.
Moment w którym urodziłam dzieci, oraz odnalazła się w roli mamy, był dla mnie punktem zwrotnym w życiu osobistym i zawodowym. Dziś wspieram jako psycholog kobiety i ich rodziny w ciąży, porodzie oraz połogu. Prowadzę szkołę rodzenia, warsztaty i konsultację porodowe. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, pisząc artykuły do gazet oraz prowadząc bloga infreedom.pl

Dlaczego książka dla dzieci o porodzie?

Książka powstała w wyniku mojej wieloletniej pracy oraz rozmów z rodzinami, dla których poród oraz rodzicielstwo stanowi ważny element życia. Brakuje takiej pozycji na rynku wydawniczym. Pierwsze jej szkice powstały dla moich dzieci, wiele lat temu. Głęboko wierzę, jestem przekonana, że wartość jaką ta książka wniesie do myślenia o porodzie, jest bezcenna.

Uważam że, aby zmieniać świat należy wrócić do domu i kochać oraz wychowywać swoje dzieci. Ponieważ życie człowieka zaczyna się w jego domu rodzinnym. Tu tworzą się pierwsze nawyki, stereotypy, wartości i postawy.
Dzisiejszy poród ma zbyt negatywne skojarzenia. Pozwólmy dzieciom, bez stereotypów i lęków dorosłych tworzyć obraz ich porodu "


Kwota, o którą proszę pozwoli mi na pokrycie kosztów: redakcji, korekty, składu, grafiki, druku, promocji i dystrybucji.

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.