Profil organizatora

Anna Więdłocha

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

09.10.2018


Imię

Anna

Nazwisko

WiędłochaKonta społecznościowe


O użytkowniku

Witam wszystkich mam problem ,przebyłam kilka operacji na jamie brzusznej ,po których to operacjach mam bardzo brzydką bliznę której nie da się zatuszować do tego daje ona proces bólowy z powodów zrostów które aby zmniejszyć ,należy usunąć ,w zimie w miarę się czuję dobrze gdyż ubiór jest grubszy, ale i tak dolegliwości bólowe zostają , znowu w okresie letnim mam dyskomfort źle się czuję.Konsultowałam to z lekarzem ,można poprawić sytuację bólową oraz estetyczną ,jest to operacja która nie jest refundowana i trzeba samemu uzbierać aby ją wykonać Poprawa wizerunki i samopoczucia ,Dla tego proszę o pomoc i wsparcie ,

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc będę mogła pozbyć się kompleksu i może w końcu maje samopoczucie też ulegnie poprawie .

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.