Profil organizatora

Antoniusz Dietzius

Dołączono

08.10.2017


Imię

Antoniusz

Nazwisko

Dietzius


E-mail


Ulica

Łazienkowska

Nr domu/lokalu

7

Miejscowość

Warszawa

Kod pocztowy

00-449

Telefon kontaktowy

-Kwota zebrana

54836 zł


O użytkowniku

Śródmiejski Teatr Muzyczny jest zespołem działającym od 2009 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie. Praca w zespole odbywa się na zasadach NON PROFIT a jej efektem są spektakle musicalowe wystawiane premierowo w okresie czerwca na śródmiejskich scenach warszawskich. Na koncie zespołu są takie tytuły jak "Jesus Christ Superstar", "Grease", "Miss Saigon School Edition", "Skrzypek na dachu" czy "Footloose". Spektakle realizowane są we współpracy ze światowymi agencjami reprezentującymi autorów w kwestii praw do tytułów. Jesteśmy jedynym amatorskim zespołem teatralnym w Polsce specjalizującym się w musicalu, współpracującym od lat z zagranicznym środowiskiem prawnym teatru muzycznego.
Co roku na nasze spektakle dystrybuujemy bezpłatne wejściówki, które od momentu uruchomienia rezerwacji rozchodzą się w zawrotnym tempie kilkunastu minut (ok. 1500 miejsc) co świadczy o zainteresowaniu i powodzeniu jakim zespół cieszy się wśród wiernych oraz nowych widzów.

Nasi użytkownicy założyli

360 560 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

X Jubileuszowy sezon ŚRÓDMIEJSKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO - Warszawa 2018/2019

ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY - 10 SEZONÓW I. "LATO MIŁOŚCI" - autorski spektakl musi..

100%

54 156 zł / 54 000 zł

zakończona

Antoniusz Dietzius

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.