Profil organizatora

Dagmara Andrzejewska

Dołączono

05.11.2015


Imię

Dagmara

Nazwisko

Andrzejewska


E-mail


Ulica

witkacego

Nr domu/lokalu

25/11

Miejscowość

zgierz

Kod pocztowy

95-100

Telefon kontaktowy

-Kwota zebrana

1417 zł


O użytkowniku

[email protected] na imię Dominika od dziecka choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Niestety na tę chorobę nie ma leku , można ją tylko trochę zahamować. Kocham podróże , w których często pomaga mi moja siostra bliźniaczka Dagmara. Choruje na to samo ale porusza się samodzielnie. Podróżujemy po Polsce ale i za granicą. Niestety taki zwykły wózek który posiadam jest bardzo ciężki. Po 3 tygodniach wakacji Dagmarę bardzo bolał kręgosłup od pchania mnie i wózka. Inaczej kiedy choroba dotyka jedną osobę a inaczej gdy trzeba dzielić je na dwie. Staramy się być samodzielne, ukończyłyśmy Studia ale z pracą jest bardzo trudno. O dofinansowanie wózka mogą się starać tylko osoby aktywne zawodowo. Kontaktowałam się z wieloma fundacjami bezskutecznie. Koszt takiego wózka aktywnego wynosi od 7000- 10000 tysięcy. Obie utrzymujemy się wyłącznie z bardzo niskiej renty socjalnej która wynosi 619 zł. Obie z siostrą prowadzimy stronę internetową oraz facebooka https://www.facebook.com/andrzejewskie?fref=ts http://www.ddandrzejewskie.pl/ tutaj można przeczytać o nas trochę więcej jeśli ktoś chciałby dorzucić choć małą cegiełkę na zakup wózka może to uczynić. już teraz z serca dziękuje . mam również paypal mail [email protected]

Nasi użytkownicy założyli

360 828 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.