Profil organizatora

Ewa Zielińska

Dołączono

19.06.2019


Imię

Ewa

Nazwisko

Zielińska


Kwota zebrana

8335 zł


O użytkowniku

Możesz już dziś, swoim wsparciem wspomóc konto Wilda na starcie!
Każda złotówka na wagę złota, niech zatem przyjdzie do Ciebie ochota
dołożyć cegiełkę wokalnej grupce, by pomóc światowy osiągnąć sukces. ;)

Tworzymy sześcioosobowy zespół WILD działający przy Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim. W ciągu zaledwie dwóch lat istnienia naszej wokalnej formacji otrzymałyśmy wiele nagród i wyróżnień. Każdy kolejny sukces „dodaje nam skrzydeł,” , motywuje do pracy i ośmiela do podejmowania kolejnych, coraz trudniejszych wyzwań artystycznych. Zachęcamy Was do wsparcia naszej zbiórki jakąkolwiek kwotą. Każdy grosz coraz bardziej przybliży nas do celu czyli zrealizowania marzenia, jakim jest udział naszego zespołu w międzynarodowych festiwalach w Bułgarii oraz w Grecji (w sierpniu oraz we wrześniu), a co za tym idzie zmierzenia się z konkursowym wyzwaniem o dużym zasięgu i poważnej konkurencji. Zespół Wild w minionym roku szkolnym dwukrotnie otrzymał nominację do udziału w międzynarodowych festiwalach w Bułgarii, Grecji i we Włoszech, zdobywając pierwsze miejsce na XXX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki, „Super Mikrofon Radia Jard”, w Białymstoku oraz wyróżnienie na I Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych Laureatów Piosenki „Klucz do Sukcesu” w Iłowie. Pragniemy wykorzystać tę nominację i godnie reprezentować Powiat Lidzbarski i nasz region na europejskich scenach. Koszty wyjazdu zagranicznego są wysokie, A KAŻDA, WPŁACONA KWOTA JEST NA WAGĘ ZŁOTA! . Nakład finansowy obejmuje bilety lotnicze, akredytacje konkursowe, zakwaterowanie, stroje sceniczne oraz inne wydatki. Wspierają nas rodzice, placówka, a także darczyńcy - przyjaciele MDK. To jednak wciąż nie wystarcza na pokrycie całości przedsięwzięcia, jakim jest reprezentacja naszej, lidzbarskiej społeczności.
Może właśnie Ty zechcesz wspomóc nasz cel dając nam „przepustkę” do sukcesu i staniesz się cząstką artystycznej misji ?
Trochę o nas:
We wrześniu 2018r. zdobyłyśmy pierwsze miejsce w Międzynarodowym Festiwalu „Orfeusz w Italii” we Włoszech, w Lido di Jesolo. To był nasz debiut na europejskiej scenie. Było to jednak możliwe dzięki wsparciu wielu życzliwych ludzi. Kolejnym sukcesem jest także drugie miejsce na XXIV Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Kazimierza Szwarlika w Będzinie oraz Grand Prix XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek , „Śpiewajmy Maleńkiemu” w Morągu. Dwa tygodnie temu zostałyśmy laureatkami pierwszego miejsca na XXIX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” w Suwałkach. Jako zespół WILD z Młodzieżowego Domu Kultury aktywnie uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej. Oprócz wyjazdów na konkursy, przeglądy i festiwale, w ciągu roku bierzemy udział w różnorodnych przedsięwzięciach organizowanych w mieście, na terenie powiatu, a także poza nim. Występujemy podczas imprez kulturalnych, sportowych, artystycznych oraz rekreacyjnych (koncerty, festyny, targi, turnieje, zjazdy, inauguracje i wiele, wiele innych). Wspieramy koncerty charytatywne, placówki oświatowe podczas okolicznościowych imprez szkolnych, współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami i stowarzyszeniami… Dzielimy się z Wami swoimi talentami.
JESTEŚMY Z WAMI I DLA WAS 
ZESPÓL WILD ( Julia, Magda, Angelika, Oliwia, Wiktoria, Julia)
LICZYMY NA WASZE WSPARCIE I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Nasi użytkownicy założyli

374 207 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.