Profil organizatora

Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników

Dołączono

04.10.2016


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników


E-mail


Telefon

48 506 918 166Kwota zebrana

7053 zł


O użytkowniku

FUNDACJA KLUBU PODRÓŻNIKÓW ŚRÓDZIEMIE ALEJA PODRÓŻNIKÓW KRS: 0000556344 NIP: 6793111050. Fundacja powstała na bazie 8 lat działalności KLUBU PODRÓŻNIKÓW ŚRÓDZIEMIE, w celu zrealizowania ogólnopolskiego projektu budowy Alei Podróżników, Zdobywców i Odkrywców, przy ul. Lema w Krakowie. Chcemy uhonorować w szczególny sposób Polskich Podróżników i Zdobywców i z Waszą pomocą stworzyć Aleję Podróżników. Aleja Podróżników to miejsce gdzie posadzimy specjalne drzewa. Przed każdym drzewem stanie obelisk, z zamontowaną tablicą, z opisem sylwetki danych osób, jakie wybrane zostaną z pomocą Polaków. Z biegiem lat aleja będzie się powiększać a drzewa będą rosły dzięki opiece i pomocy szkół i instytucji. Na początek posadzimy 30 drzew poświęconych Wielkim Polakom Podróżnikom, Odkrywcom i Zdobywcom. Kapituła jaka została powołana, decydować będzie o kolejnych drzewach jakie będą dosadzane w latach następnych. www.alejapodroznikow.pl

Nasi użytkownicy założyli

349 285 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.