Profil organizatora

Fundacja Scena Pobiedziska

Dołączono

13.04.2016


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Fundacja Scena PobiedziskaO użytkowniku

W ramach Fundacji Scena Pobiedziska zajmujemy się organizacją i wspieraniem inicjatyw związanych z promocją kultury i sztuki. Skupiamy się na wzbudzaniu w społeczeństwie poczucia potrzeby obcowania z kulturą. Przez dziesięć lat naszego istnienia organizowaliśmy widowiska historyczne, koncerty poezji patriotycznej, wyjazdy Zespołu Pieśni i Tańca “Wiwaty” na międzynarodowe festiwale; zajmowaliśmy się muzyką, nagraniami i wydawaniem płyt, Salonami Poezji Czytanej, spektaklami teatralnymi, organizowaniem wycieczek, rajdów rowerowych, przegląd zespołów muzycznych itd.

Nasi użytkownicy założyli

383 398 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.