Profil organizatora

Irena Kolbuszewska

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

21.07.2018


Imię

Irena

Nazwisko

Kolbuszewska


E-mail


Najczęsciej komentowane na blogu

Bezpieczeństwo i weryfikacja na zrzutka.pl


Kwota zebrana

121 zł


Konta społecznościowe


O użytkowniku

Hej, jestem Irena, z zamiłowania i zawodu lektorka angielskiego i francuskiego, dodatkowo z zamiłowania skuterzystka i malarka. Skuterem nauczyłam się jeździć sama, kupiłam go w 2014. Powoli zapuszczałam się nim coraz dalej, aż w zeszłym roku pojechałam nim z Poznania do Warszawy i z powrotem. Teraz zamierzam pojechać nim do Pragi przez Jelenią Górę, potem do Salzburga przez Cesky Krumlov. Dalej mam w planach Linz, Wiedeń, Brno, Wrocław i powrót do Poznania :). Bardzo mi zależy na tym projekcie, sporo już mi się udało zorganizować w sensie finansowym, praktycznym i formalnym, jednak przyda się jeszcze i to bardzo dodatkowe wsparcie. Z góry bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Irena

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.