Profil organizatora

Izabela Ładyga

Dołączono

24.03.2019


Imię

Izabela

Nazwisko

Ładyga


Kwota zebrana

13663 zł


O użytkowniku

Witam;)
Mam na imię Iza,mam 32 lata,męża i dwójkę wspaniałych dzieci.Przez ostatnie lata dużo chorowałam,lecząc się na kręgosłup i boleriozę.Jak się okazało po czterech latach błędnych diagnoz wykryto u mnie STWARDNIENIE ROZSIANE [POSTĘPUJĄCE] ,a było to w październiku 2018 r.
Jest to choroba nieuleczalna i prowadzi do niepełnosprawności.
Był to ogromny cios dla mnie i całej rodziny.Nigdy nie zapomnę tego dnia...
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że skuteczne metody nie istnieją, a bardzo drogie kuracje i rehabilitacja są na ten moment dla mnie nieosiągalne ze względów finansowych.
W chwili obecnej moje życie kręci się wokół szpitali rehabilitacji.W domu bywam jako gość,przez co moja psychika jest coraz słabsza-brakuje mi moich bliskich.Martwię się każdego dnia co będzie dalej...Wiem że rehabilitacja w moim przypadku jest bardzo ważna,ponieważ choroba postępuje szybko.Skuteczne leczenie wiąże się z ogromnymi kosztami na które w tym momencie mnie nie stać.
Pomimo wszystko patrzę w przyszłość z NADZIEJĄ i będę walczyć do końca!
Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc .Nawet najmniejsza kwota pomoże mi w walce o lepsze jutro.Każda złotówka będzie uczciwie wydana na rehabilitacje i leki.

DOBRO POWRACA:)

Nasi użytkownicy założyli

351 352 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.