Profil organizatora

Janusz Kałuża

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

09.12.2018


Imię

Janusz

Nazwisko

Kałuża


E-mail


Telefon

48 668 817 749


Ulica

ul.Przepilinskiego 160

Nr domu/lokalu

160

Miejscowość

Cieszyn

Kod pocztowy

43-400

Telefon kontaktowy

668817749


Najczęsciej komentowane na blogu

Bezpieczeństwo i weryfikacja na zrzutka.pl


Kwota zebrana

1 zł


Konta społecznościowe


O użytkowniku

Witam Wszystkich serdecznie .Mieszkam w Cieszynie mam 55 l mam 3 synów.W 1992 roku uległem wypadkowi w którym złamałem nogę .W wyniku ciasnego opatrunku gipsowego doszło do martwicy podudzia.Konsekwencją była podwójna amputacja połowy stopy.Podczas drugiej operacji zakazono mnie w szpitalu gronkowcem złocistym.Po rocznym leczeniu w szpitalu w Katowicach Ochojcu po zastosowaniu róznego leczenia gronkowca nie dało sie wyeliminować.Lekarze stwierdzili ,że muszę nauczyć sie z tym żyć.Rodzina, praca dzieci odsuneły na dalczy plan mysli o dalszym leczeniu.Po prostu przyzwyczaiłem sie do bólu usmierzając go czesto tabletkami.Dzisiaj po konsultacjach w szpitalach w Otwocku oraz Korfantowie lekarze jednoznacznie stwierdzili ,że nalezy dokonać amputacji i zaprotezować.Kości stopy, piety zostały już prawie zniszczone przez tą bakterię.Efektem tego jest przeniesienie sie tej bakterii do kości piszczelowej.Aby jeszcze moc w miarę normalnie funkcjonować, pracować być oddany rodzinie potrzebuję dobrej protezy.Byłem juz u protetyka który wstępnie dobrał mi już proteze i wszystko wyjaśnił.Nie stać mnie na nią w pełni stad moja prośba o kazdą złotówkę.Wszystkim za każdą złotówkę będę do końca życia bardzo wdzięczny. Każdemu z potencjalnych ofiarodawców mogę udostępnić całość dokumentacji ,zdjęcia skierowanie na amputacje aby uwiarygodnić cel zbiórki

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.