Profil organizatora

KG

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

10.02.2019


Imię

Kinga

Nazwisko

Gołębiowska


Najczęsciej komentowane na blogu

Bezpieczeństwo i weryfikacja na zrzutka.pl


O użytkowniku

Opisuje sytuację syna jako matka -syn miał 3 operacje -1 wszystkie powiększone wezly chlonne -karkowe,pachwinowe itd...podwojny zostal.wyciety z szyi 3 tygodnie czekaliśmy na wykluczenie bialaczki okazalo sie,ze ma również polipy ale duza ilosc w wyniku niskiej odpornosci kolejna operacja okazala sie niestety zle wykonana i kolejna wizyta u innego lekarza i z przyczyn pilnych operowany koszt operacji 12 tysięcy z odsetkami..straciłam w między czasie prace i zdazylam oddac czesc pieniędzy ..poniewaz pensja która mialam.nie wystarczyla na dostanie.zdolnosci kredytowej podzerowala mi.znajoma a ja splacam kredyt..prosze tylko o to ze względu na utrate pracy nie mam jak splacac dalej...

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.