Profil organizatora

Klub Sportowy Futbolu Amerykańskiego Herosi Bydgoszcz

Dołączono

09.06.2019


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Klub Sportowy Futbolu Amerykańskiego Herosi BydgoszczO użytkowniku

Herosi Bydgoszcz to klub Futbolu Amerykańskiego założony w styczniu 2019 roku. Naszym celem jest budowa klubu, zrzeszonego w Lidze Futbolu Amerykańskiego. Zaczynając w tym roku od rozgrywek w lidze rozwojowej(LFA9), chcemy osiągnąć jak najlepszy rezultat, zdobywając niezbędne doświadczenie aby w przyszłym sezonie przystąpić do pełnych rozgrywek 11-osobowych na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Aktualnie drużynę seniorów tworzy 28 zawodników z czego większość to młodzi zawodnicy, którzy futbol amerykański poznali dopiero w tym roku ale również tacy którzy wcześniej mieli do czynienia z futbolem w wydaniu juniorskim. Skład uzupełnia kilku weteranów. Pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej patrzymy z optymizmem w sezon 2019.

Nasi użytkownicy założyli

370 953 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.