Profil organizatora

Mariusz Golub

Ten profil jest niezweryfikowany


Dołączono

17.11.2018


Imię

Mariusz

Nazwisko

Golub


O użytkowniku

Miłośnik motocykli od dziecka. Od kilku lat zwiedzam świat na wiernej Hondzie CBF 600 z 2004r. Na dzień dzisiejszy ma przebieg 106000 kilometrów i dalej jeździ :)
Zbieram fundusze na paliwo i przygotowanie motocykla do jak dotąd najdłuższej mojej wyprawy ( około 4500 km i 14 dni ). Ruszam z mazurskiej miejscowości Ełk. Oto lista przystankow:
Polska-Karpacz
Czechy-skalne miasto-Praga
Austria-Insbruk
Włochy-Wenecja
Chorwacja-Rijek-Makarska-Dubrownik
Czarnogóra-Tyrolka ;)
Bośnia i Hercegowina
Węgry-Budapeszt
Polska-Zakopane i Ełk :)

Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone w całość na paliwo ( około 1500 zł ), stelaż i kufry boczne ( 1200 zł ) reszta zostanie przeznaczona na serwis eksploatacyjny motocykla i uzupełnienie braków w wyposażeniu zarówno motocykla i kierowcy+namiot, materac, śpiwór itp.

Dziękuję za jakiekolwiek wsparcie. Jakakolwiek kwota będzie bardzo pomocna i jeśli uzbieram 0 zł i tak pojadę z tym co mam i nazbieram.

Termin wyprawy 5 sierpień 2019.

Dla chętnych darczyńców dokładny opis wydatkowania wsparcia a później relacja z wyjazdu dzień po dniu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Mariusz i Cebulka ;)

Nasi użytkownicy założyli

349 121 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.