Profil organizatora

Marta Niewczas

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

17.07.2019


Imię

Marta

Nazwisko

NiewczasO użytkowniku

Jesteśmy zawsze uprzejmie i nieprzerwanie od 6 lat kolorujemy otaczającą nasz rzeczywistość kreując ją za pomocą tych ruchomych i tych całkiem statycznych obrazków, które składająsię na naszą uprzejmą historię. Z powodzeniem prowadzimy działania kreatywne zarówno w branży foto, video jak i blogosferze. Na swoim koncie mamy 11 samodzielnie zrealizowanych kampanii kreatywnych opartych na naszych oryginalnych koncepcjach. Projekt na rzecz seniorów był naszym marzeniem od początku naszej działalności jako kolektywu zawsze uprzejmie, głównie ze względu na dużą sympatię do osób starszych, naszych dotychczasowych doświadczeń w prowadzeniu mniejszych projektów z ich udziałem oraz chęci wykorzystania niszy, która cieszy się ogromną popularnością za granicą, a niedługo będzie również w Polsce.

Nasi użytkownicy założyli

382 553 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.