Profil organizatora

Michał Łangowski

Dołączono

31.07.2018


Imię

Michał

Nazwisko

Łangowski


E-mail


Telefon

48 791 347 924O użytkowniku

Wszystko co poetyckie i muzyczne - zaczęło się dla mnie od Wojtka Belona i Edwarda Stachury. Wszystko co górskie - od ich pieśni i wierszy, będących i mapą i przewodnikiem po świecie uczuć. A gdy te dwa światy się spotkały - rozpoczęło się w moim życiu wszystko to, co najpiękniejsze. Ten projekt muzyczny, będący swoistym suplementem do mojego repertuarowego wkładu w twórczość macierzystego zespołu Cisza Jak Ta - jest zapisem mojej muzycznej drogi.
Od pierwszej lektury “Siekierezady”, od pierwszego zachwytu “Pejzażami Harasymowiczowskimi” do... dopokąd zechcecie w niej uczestniczyć :)
Zapraszam Was na moje najpiękniejsze szlaki :)

Nasi użytkownicy założyli

370 459 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.