Profil organizatora

Robert Pyczel

Dołączono

27.02.2018


Imię

Robert

Nazwisko

Pyczel


E-mail


Ulica

skłodowskiej 7/3

Nr domu/lokalu

7/3

Miejscowość

zielona góra

Kod pocztowy

65-001

Telefon kontaktowy

606278537Kwota zebrana

201 zł


O użytkowniku

jestem społecznikiem od 9 lat prowadzę stowarzyszenie ON, ukończyłem studia Pedagogiczne z tyt mgr obecnie studiuję na III roku Prawa i Administracji. Wózek na który zbieram to wózek z napędem czterokołowym posiada żyroskop i tym wózkiem można wjeżdżać po schodach. Mam narzeczoną która mieszka na 1 p bez możliwości zamontowania windy gdyż budynek jest klasy 0 . Zamiana możliwa jest dopiero Za 5 lat. Dzieci narzeczonej sa w wieku 9 i 13 lat żeby móc bez przeszkód uczestniczyć w ich życiu niezbędny jest ten wózek by bez przeszkód pokonywać schody. Jestem po skoku do wody porażenie cztero kończynowe.

Nasi użytkownicy założyli

373 715 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.