Profil organizatora

S

Ten profil jest niezweryfikowany


Dołączono

21.08.2018


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Stagma-pol


O użytkowniku

Witam, proszę o pomoc kierowca rozbił samochód z jego winy ,ukradł mi 6tys zł z konta jest poszukiwany przez prokuraturę leasing wymaga wpłaty 60 tys zł ponieważ wypadek miał miejsce we Włoszech a tam jest tolerancja dopuszczalna alkoholowa, człowiek ukrywa się a ja muszę zapłacić za skasowane auto oraz towar .. do tego mam jedno z dzieci chore na padaczkę i guz w prawym płacie czołowym :( niezłośliwy) .Prozę o pomoc bo już nie daję rady psychicznie , mówia, że karma wraca -zawsze starałam się pomóc innym może teraz ta chwila prosić o pomoc , Dziękuję za każdy grosz jeśli ktoś może wplacić ...

Nasi użytkownicy założyli

383 460 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.