Profil organizatora

Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja

Dołączono

30.06.2017


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Stowarzyszenie Kobieca TranssmisjaO użytkowniku

Stowarzyszenie zajmuje się wspieraniem i prowadzeniem niszowych działań kulturalnych, twórczych i edukacyjnych, wspiera też działania osób należących do mniejszości społecznych. Zależy nam, aby poza formułą prezentacji różnych propozycji artystycznych, zaistniało również twórcze uczestnictwo, transfer wiedzy i umiejętności mające na celu zmotywowanie kobiet do podjęcia działań.

Od listopada 2011 r. stowarzyszenie organizuje festiwal Kobieca Transsmisja, który wystartował już w grudniu 2009 r. jako nieduży i niezależny koncert, podczas którego na scenie pojawiły się wyłącznie kobiety.Wtedy to okazało się, że damska scena w Polsce ma moc i siłę przebicia. Teraz Kobieca Transsmisja to tydzień imprez wypełnionych intensywnym graniem i inspirującymi spotkaniami, ale również uczeniem się i tworzeniem. Choć większość wydarzeń przygotowują kobiety, to Kobieca Transsmisja skierowana jest do wszystkich.

Kolejnym celem stowarzyszenia jest organizacja Girls Rock Camp, czyli tygodniowych obozów rockowych dla dziewczynek, podczas których uczą się gry na instrumentach, logistyki zakładania zespołu i promowania własnej twórczości.

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.