Profil organizatora

Stowarzyszenie OSP Ochoczo Szczerze Pomagamy

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

10.02.2019


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Stowarzyszenie OSP Ochoczo Szczerze PomagamyO użytkowniku

Jesteśmy Stowarzyszeniem istniejącym od marca ubiegłego roku. Głównym założeniem Stowarzyszenia jest propagowanie pierwszej pomoc. Mamy za sobą udział w kilku „imprezach” na których przedstawialiśmy zasady udzielania pierwszej pomocy. Chcemy zorganizować szkolenia z pierwszej pomocy dla mieszkańców każdej miejscowości naszej gminy. Działamy na zasadzie wolontariatu i ciężko jest pozostać środki finansowe na szkolenie naszych członków w zakresie pierwszej pomocy, które umożliwiłoby w przyszłości przekazywać zdobytą wiedze. Nie posiadamy własnego sprzętu edukacyjnego do szkoleń jakim jest m.in. manekin do resuscytacji. Stąd pomysł na taką akcie by pozyskać fundusze na zakup potrzebnego sprzętu i materiałów. Z góry dziękujemy za każdy wpłacony grosik.

Nasi użytkownicy założyli

382 764 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.