Profil organizatora

Stowarzyszenie Zwykłe Pielęgniarki Cyfrowe

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

23.02.2018


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Stowarzyszenie Zwykłe Pielęgniarki Cyfrowe


E-mail


Ulica

Lutrowskie

Nr domu/lokalu

28A

Miejscowość

Starokrzepice

Kod pocztowy

42-161

Telefon kontaktowy

791336821O użytkowniku

Witam serdecznie wszystkich sympatyków Stowarzyszenia z. Pielęgniarki Cyfrowe!
Jeśli jeszcze nas nie znasz, to chcę Ci opowiedzieć KIM jesteśmy!
Nasze stowarzyszenie jest organizacją typu NON-PRIFIT, działamy pro- społecznie nie generując zysków. Do tej pory wszelkie działania opłacane były ze składek członkowskich. Czyli wprost zrzucaliśmy się na nasze cele. Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe zrzesza ze sobą pielęgniarki i położne w celu szeroko pojętej edukacji własnego środowiska, ale przede wszystkim po to, aby GŁOŚNO POWIEDZIEĆ, jak ważnymi jesteśmy zawodami w ochronie zdrowia. Ogromnym SUKCESEM była nasza kampania informacyjna na temat #stopmobbingowi. Dostaliśmy szereg informacji i powstawaniu nowych komórek antymobbigowych w szpitalach i placówkach z całego kraju. I nie zamierzamy na tym poprzestać!!!
Niestety, kolejny ogromny projekt wymaga nakładów. Stowarzyszenie nie jest w stanie funkcjonować tylko z składek i TU do was prośba! Jeśli uważacie, że to co robimy ma sens lub jeszcze nie znacie naszego regulaminu, to prosimy o zapoznanie się z nim. Teraz szczegółowo wyliczę na co potrzeba kasy… Na obsługę strony www i opłaty związane z jej utrzymaniem, na rejestrację znaków, na opłacenie porady księgowej, na bieżące rachunki i do rzeczy… na REALIZACJĘ REGULAMINU!
Powstaliśmy, aby szeroko mówić o problemach w ochronie zdrowia! Nie zamiatać nic pod dywan! Rozwijać POLSKIE PIELĘGNIARSTWO I POŁOŻNICTWO!!! Mówić jak jesteście ważni!
Współpracujemy z prawnikiem, psychologiem, pedagogami, instytutami i uczelniami! Chcemy pracować dalej na rzecz naszego środowiska, organizować szkolenia kręcić relacje i reportaże!
To wszystko dla was!
Tak więc, prośba. Jeśli się zgadzacie z naszymi poglądami, to każda wasza złotówka jest cenna. Bo dzięki niej jedziemy dalej!!!
Mało tego!!!
ZAPRASZAMY W NASZE SZEREGI! RAZEM ZMIENIAJMY RZECZYWISTOŚĆ! U NAS KAŻDY CZŁONEK JEST WAŻNY I MA GŁOS NADAJĄCY KIERUNEK
Pozdrawiam
Kasia Kowalska w imieniu
Stowarzyszenia z. Pielęgniarki Cyfrowe.

Nasi użytkownicy założyli

373 722 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.