Profil organizatora

Witold Stolarczyk

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

22.02.2019


Imię

Witold

Nazwisko

Stolarczyk


O użytkowniku

Witajcie jeśli już tu jesteś pewnie chciałbyś się czegoś o mnie dowiedzieć oraz o tym dlaczego tu jestem. A więc mam 29 lat wychowałem się w niewielkiej miejscowości pod Wrocławiem. Pracuję w firmie która zajmuje się produkcją elektroniki. Pracuję tam wraz z moją ukochaną Agnieszką :) Mamy wspólny cel do którego dążymy zbudowanie bądź zakupienie własnego miejsca na ziemi. Wiemy że wielu ludzi boryka się z tym samym problemem kredyt 30 lat i ciągłe zamartwianie się czy nie stracę pracy. Do tego wymogi stawiane przez banki to aż 20% wartości. Nie mamy co się łudzić że uzbieramy taką kwotę z naszych pensji dlatego tu jestem. Może ktoś kto kiedyś stał przez podobnymi problemami i się z nimi zmagał zrozumie i zechce pomóc.

Nasi użytkownicy założyli

373 734 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.