zrzutka.pl zrzutka.pl
  • Katalog zrzutek
  • Jak to działa
    Chcę zbierać Chcę wspierać Dlaczego zrzutka.pl?
  • Blog
  • Pomoc

  • Zaloguj się
  • Załóż konto

  • Switch to English

Czy wiesz, że na 4fund.com możesz zbierać w walucie Euro w całej Unii Europejskiej i nie tylko?

Zarejestruj się na 4fund.com Ukryj ten komunikat
  • Czy wiesz, że na 4fund.com możesz zbierać w walucie Euro w całej Unii Europejskiej i nie tylko?

    Zarejestruj się na 4fund.com Ukryj ten komunikat
    Zaloguj się Załóż konto
    Switch to English
    Zaloguj się Załóż konto
    Switch to English

Profil organizatora

 

91050206126

Niezweryfikowany

Witam zwracam się z ogromną prośbą iż Mam 29lat mam 3 letnia córkę oraz od dwóch lat jestem rodzina zastępcza dla Brata. Chciałbym zrobić remont lecz fundusze ciągle na to nie pozwalają. Dwa lata temu otrzymałam mieszkanie komunalne w którym nie było robionego remontu od 1979roku.Brat mając 9lat trafił do domu dziecka w którym przebywał 6 lat w tym czasie oczywiście go urlopowalam ale moja sytuacja pozwoliła dopiero dwa lata temu zabrać go na stałe. Teraz jest z nami prawnie i chciałabym żeby dobrze się czuł i zapewnić mu wszystko co jest potrzebne nastolatkowi brakuje nam szafy komody farb w jego pokoju nadal znajduje się wykładzina. Dziękuję z góry za każdy wpłacony grosik

2

razy użytkownik wpłacił na zrzutki
Zadaj pytanie organizatorowi
Dołączył/a
27 grudnia 2018
Inna nazwa (firma, fundacja..)
91050206126
www
[email protected]

Załóż zrzutkę, jak 91050206126

Załóż zrzutkę
Pomoc
Kontakt
Opinie
Blog
Regulamin
Jak to działa?
Bezpieczeństwo
Za darmo
Dla mediów
Polityka prywatności
Newsletter
Zasady wyświetlania treści

Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 PLN. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. czytaj więcej
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!
Zapoznaj się z broszurą KE dotyczącą praw konsumentów.
Download apps
Pobierz aplikację mobilną Zrzutka.pl i zbieraj na swój cel gdziekolwiek jesteś!
Download on the App Store Pobierz z Google Play

zrzutka.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Polski
Polski English

Aby w pełni korzystać z portalu Zrzutka.pl zalecamy korzystać z nowszych przeglądarek. Pobierz przeglądarkę: Chrome, Firefox, Opera lub Edge.